"Бешикташ" втратив очки і залишив шанси "Динамо" на місце у плей-офф єврокубків

У квартеті В Ліги чемпіонів УЄФА завершився перший поєдинок 5-го туру групового етапу, в якому турецький "Бешикташ" вдома відіграв три м'ячі у зустрічі з португальською "Бенфікою" - 3:3.

Усі свої м'ячі лісабонці забили до перерви - Гонсало Гедеш (10-та хвилина), Нелсон Семеду (25) та Любомир Фейса (32). У другому таймі господарі уникли поразки завдяки голам Дженка Тосуна (58), Рікарду Куарежми (83, з пенальті) та Венсана Абубакара (89), повідомляє Укрінформ.

Результат у Стамбулі влаштував київське "Динамо". Втім, "біло-сині" сьогодні мають обов'язково перемагати в Італії "Наполі". Лише за цієї умови команда Сергія Реброва збереже шанс продовжити нинішнього сезону виступ у плей-офф єврокубків.

Нагадаємо, що заключний матч групової стадії Ліги чемпіонів УЄФА "Динамо" проведе 6 грудня у Києві проти "Бешикташа".

Турнірне становище у групі В: "Бенфіка" - 8 очок, "Бешикташ" - 7, "Наполі" - 7, "Динамо" - 1.

На фото: Гонсалу Гедеш після забитого м'яча (uefa.com).