"Динамо" обіграло "Наполі" на шляху до 1/8 фіналу Юнацької ліги УЄФА

Футболісти київського "Динамо" (гравці до 19-ти років) завоювали пряму путівку до 1/8 фіналу Юнацької ліги УЄФА.

У виїзному матчі передостаннього, 5-го туру групового етапу розіграшу "біло-сині" з рахунком 2:0 взяли гору над своїми однолітками з "Наполі", достроково забезпечивши собі перше місце в квартеті В, повідомляє Укрінформ.

Денис Янаков відкрив рахунок на 23-й хвилині. У дебюті другого тайму неаполітанці не реалізували пенальті у виконанні Антоніо Негро (50). А невдовзі кияни подвоїли перевагу завдяки голу зі стандарту Богдана Ледньова (58) - впевнена перемога "Динамо" на стадіоні Паскуале Яньєлло у Фраттамаджоре.

У паралельному матчі нашої групи турецький "Бешикташ" на своєму полі програв португальській "Бенфіці" (0:3) і втратив шанси пробитися в плей-офф турніру.

Турнірна таблиця: "Динамо" - 13 очок, "Бенфіка" - 7, "Наполі" - 4, "Бешикташ" - 3.

У заключному, шостому турі динамівці 6 грудня на столичному стадіоні імені Валерія Лобановського чекають на "Бешикташ", а "Бенфіка" прийматиме "Наполі".

Відзначимо, що переможці груп напряму виходять в 1/8 фіналу Юнацької ліги УЄФА, володарі других місць - у стикові матчі плей-офф.