Прем'єр-ліга:

Прем'єр-ліга: "Ворскла" у Полтаві програла "Дніпру"

Полтавська "Ворскла" на власному полі з рахунком 1:2 програла "Дніпру" у поєдинку 15-го туру чемпіонату України з футболу серед команд Прем'єр-ліги.

Команди обмінялися голами у середині першого тайму - на 26-й хвилині господарів вивів вперед Санжар Турсунов, на 28-й хвилині влучним ударом метрів з 12-ти паритет відновив Руслан Ротань. Вольову перемогу гостям приніс Валерій Лучкевич, який на 78-й хвилині перекинув голкіпера Богдана Шуста, повідомляє Укрінформ.

Останній раз "Дніпро" перемагав у нинішній першості у 6-му турі, коли 26 серпня святкував успіх у домашній зустрічі з луганською "Зорею" (2:0).

Результати інших матчів 15-го туру.

"Шахтар" (Донецьк) - "Карпати" (Львів) - 2:1

голи: Даріо Срна (10-та хвилина), Факундо Феррейра (77) - Павло Ксьонз (19, з пенальті);

"Динамо" (Київ) - "Сталь" (Кам'янськ) - 2:1

голи: Євгени Хачеріді (18) Євген Макаренко (50) - Сільвано Комваліус (56);

"Зоря" (Луганськ) - "Олександрія" - 1:2

голи: Голи: Іван Петряк (66) - Станіслав Микицей (70), Станіслав Куліш (90+1);

"Олімпік" (Донецьк) - "Чорноморець" (Одеса) - 1:0

гол: Іван Матяж (21);

"Зірка" (Кропивницький) - "Волинь" (Луцьк) - 2:0

голи: Артем Фаворов (59), Дмитро Білоног (73).

Становище команд: "Шахтар" - 41 очко, "Динамо" - 33, "Зоря" - 30, "Олімпік" - 26, "Олександрія" - 24, "Чорноморець" - 19, "Ворскла" - 16, "Сталь" - 14, "Зірка" - 14, "Волинь" - 9, "Дніпро" - 8, "Карпати" - 4.