"Шахтар" і "Динамо" здобули перемоги у чемпіонаті України

Донецький "Шахтар" та київське "Динамо" виграли у суботу свої поєдинки 15-го туру чемпіонату України з футболу серед клубів Прем'єр-ліги.

Як повідомляє Укрінфрм, донеччани у Харкові перемогли "Карпати" - 2:1. У "Шахтаря" м'ячі забили Даріо Срна (10-та хвилина) та Факундо Феррейра (77). У львів'ян відзначився  Павло Ксьонз (19, з пенальті).

На 45+2 хвилині Срна не реалізував 11-метровий, а на 46-й Ксьонза було вилучено з поля.

Динамівці на НСК "Олімпійський" з таким же рахунком здолали кам'янську "Сталь". У чемпіонів України авторами голів стали два Євгени - Хачеріді (18) та Макаренко (50), у гостей Сільвано Комваліус (56).

"Зоря" сенсаційно програла у Запоріжжі "Олександрії" - 1:2. Голи: Іван Петряк (66) - у луганчан; Станіслав Микицей (70) та Станіслав Куліш (90+1) - у складі "Олександрії".

У цьому матчі було два вилучення. На 67-й хвилині залишив поле Дмитро Гречишкін ("Зоря"), а на 76-й - Владислав Огиря ("Олександрія").

Донецький "Олімпік" у Сумах здолав опір "Чорноморця" - 1:0. М'яч у ворота одеситів забив Іван Матяж (21).

Завершиться тур двома зустрічами 20 листопада. Їх транслюватиме "Футбол 1". О 17.00 "Зірка" у Кропивницькому зустрінеться з луцькою "Волинню", а о 19.30 "Ворскла" у Полтаві - з "Дніпром".

Становище команд: "Шахтар" - 41 очко, "Динамо" - 33, "Зоря" - 30, "Олімпік" - 26, "Олександрія" - 24, "Чорноморець" - 19, "Ворскла" - 16, "Сталь" - 14, "Зірка" - 11, "Волинь" - 9, "Дніпро" - 5, "Карпати" - 4.