Україна - Фінляндія. Текстова трансляція

Оновлено
Онлайн-трансляція відбіркового матчу чемпіонату світу-2018 з футболу між національними збірними України та Фінляндії.

Україна - Фінляндія

1:0

! Дуже важлива перемога, дуже важливі три очки. Так, до якості гри є запитання, але можливо ми забагато хочемо від команди, яка переживає реконструкцію. «Синьо-жовті» цього разу зіграли занадто прагматично і нагадали команду Фоменка. Причина в тому, що нижче своїх можливостей відіграли організатори атак – Ярмоленко, Коваленко, Зінченко. Лише Коноплянка намагався творити на полі. Якості нападника підтвердив Кравець. На жаль, знову є претензії до захисту, до поганої звички «колекціонувати» жовті картки. Сподіваємось, задоволення від результату додасть нашим гравцям бажання працювати і вдосконалюватись далі.

Наступний відбірковий матч ЧС-2018 команда Андрія Шевченка проведе 24 березня 2017 року у Хорватії.

Турнірне становище: Хорватія - 10 очок, Україна - 8,  Ісландія - 7, Туреччина - 5, Фінляндія - 1, Косово - 1.

Збірна Україна здобула другу поспіль перемогу у кваліфікації чемпіонату світу-2018 і вийшла на друге місце у відбірковій групі I Європейської кваліфікації.

Матч завершено.

90 - Четвертий арбітр призначив 3 хвилини доданого часу.

89 - Євген Шахов вийшов замість Віктора Коваленка.

88 - Ярмоленко "черпачком" віддав на Бутка - м'яч після піцілив у сітку із зовнішнього боку.

84 - Циганков двічі поспіль виконав кутовий.

! Дуже потрібен другий гол. Лише він здатен заспокоїти нашу збірну та вболівальників. Хлопці, зберіться!

83 - Віктор Циганков замінив Євгена Коноплянку. 18-річний гравець київського "Динамо" сьогодні дебютував у збірній.

80 - Коноплянка пробив по воротах з центру штрафного майданчика - чудовий сейв у виконанні Градецького!

79 - Вяйсянен не влучив у ворота: розіграш кутового завершився ударом - захисник пробив головою, але йому не вистачило точності.

76 - Лам заслужив жовту картку.

! Фіни вирівняли гру. Наші чи то втомились, чи то план такий у Шевченка. Якби там не було, але нас чекають нервові останні 15 хвилин. Насамперед, під час стандартів, на які гості дуже розраховують.

75 - Соболь отримав попередження за грубий фол на Тойвіо.

72 - Маркконен головою з дев'яти метрів пробив головою повз ворота П'ятова!

! Залишив поле Зінченко. Не найкращий матч для нього сьогодні. Замінив його досвідчений Ротань. Шевченко сподівається, що Руслан додасть порядку та надійності в центрі поля. Наразі, гра у збірної України розладналась.

67 - Руслан Ротань вийшов замість Олександра Зінченка.

65 - Кравець не влучив у ворота збірної Фінляндії.

63 - Томас Лам замінив Маркуса Халсті.

61 - П'ятов випустив м'яч з рук - Маркконен не влучив у породні ворота.

60 - Небезпечний момент біля українських воріт - Куккі пробив вище воріт.

56 - Удар Коноплянки гості блокували.

55 - Зінченко отримав жовту картку. Український Хавбек намагався завдати удару без свистка арбітра, за що отримав попередження.

52 - Ярмоленко  подав кутовий. Араюурі перервав небезпечний простріл - знову кутовий.

48 - Араюурі не влучив у ворота.

46 - Еро Маркканен замінив Рінга.

Збірна Фінляндії розпочала другий тайм із центра поля.

! Гарний тайм від нашої збірної. Є бажання, ідеї, рух. Відзначимо класний футбол у виконанні Коноплянки, який постійно намагається загострювати гру. Так само заносимо тайм в актив флангових захисників Бутка і Соболя. Доводить свою інтуїцію нападника Кравець. Більшого чекаємо в атаці від Ярмоленка та Зінченка. Поряд з цим нікуди не ділись окремі помилки в захисті та невиправдані попередження. Після перерви буде непросто, тому бажано забивати другий м’яч. І чимшвидше.

ПЕРЕРВА.

45+1 - Ракицький отримує попередження.

45 - На останній хвилині першої половини гри фіни вперше влучили у площину воріт українців. Майже впритул головою бив Маттіла - П'ятов парирував.

43 - Кравець отримав жовту картку за суперечки з арбітром.

40 - Коноплянка пробив вище воріт!

39 - Коваленко отримав пас від Ярмоленка і пробив у дальній кут. Градецький ледве відбив на кутовий.

38 - Удар Зінченка: не гол, а лише кутовий - захисник заблокував.

! «Синьо-жовті» вирішили не брати паузу і тиснуть далі. Бажано не втрачати при цьому пильності, бо фіни вміють йти в контратаки. Зазначимо, що окрім позиційного нападу в цій грі тренерський штаб перевіряє і нові напрацювання в захисті. Саме до захисників у попередніх матчах було чимало претензій.

30 - Збірна України ледь не пропустила: "обрізався" Кучер і після удару Пуккі наш П'ятов вже лежачи перевів м'яч на кутовий!

! Повільно але впевнено наші розхитали захист фінів та забили цілком логічний м’яч. Коноплянка і Кравець зробили те, що і мали зробити. Перший  прострілив, інший забив. 1:0 - дуже важливий гол для впевненості. Чекаємо чим відповість Ярмоленко.

25 - ГООООООООООООЛ!!!! Черговий "слалом" Коноплянки, пас на Кравця і гол у порожні ворота.

23 - Смачний удар Коноплянки по центру воріт - воротар парирував.

23 - Комбінація Зінченко - Бутко, м'яч вийшов на кутовий.

20 - Кравцю надають медичну допомогу за межами поля.

19 - Навіс Соболя - форварди "синьо-жовтих" не відгукнулися.

! Активний Коноплянка. Це і зрозуміло, адже йому потрібно доводити свій статус основного. Євген давно вже не показував у збірній сильної гри. Також підпирають конкуренти – Караваєв, Петряк, Циганков.

15 - Перший кутовий у виконанні збірної Фінляндії: удар Тойвіо - повз ворота.

11 - Кучер після розіграшу стандарту пробив головою повз воріт.

! Пішли наші через фланги і це добре. Крайні захисники Бутко і Соболь – нова зброя «синьо-жовтих» при організації атак. Ось і цього разу саме вони почали створювати перші загрози біля воріт суперника. Особлива роль у нашого форварда Кравця, якому доведеться багато боротися у повітрі.

8 - Коноплянка у свому стилі змістився в центр, але точним удар у хавбека не вийшов.

6 - Нарешті "прорізався" і наш лівий фланг: Коноплянка здійсниів слаломний прохід, але м'яч вийшов за лицьову лінію.

4 - Ярмоленко з правого флангу навісив у воротарський майданчик - Кравець головою пробив у ліву стійку!

2 - Україна виконала перший кутовий у матчі.

1 - Ярмоленко зробив геніальний пас на Бутка, той увірвався у штрафний майданчик, але його удар блокував захист гостей.

Стартовий свисток! Українці розіграли м'яч із центра поля.

Пролунали державні гімни Фінляндії та України.

**********************

12 листопада 2016 року. Одеса. Стадіон "Чорноморець". Початок матчу о 21.45. Температура повітря +11 С.

Ласкаво просимо до Південної Пальміри на поєдинок четвертого туру кваліфікаційного турніру чемпіонату світу-2018 з футболу, в якому зустрічаються національні збірні України та Фінляндії.

Стартові склади.

УКРАЇНА - Андрій П'ятов, Богдан Бутко, Едуард Соболь, Олександр Кучер, Тарас Степаненко, Андрій Ярмоленко, Євген Коноплянка, Віктор Коваленко, Артем Кравець, Ярослав Ракицький, Олександр Зінченко.

Головний тренер - Андрій Шевченко.

ФІНДЯНДІЯ - Лукаш Градецкий, Паулус Араюурі, Саулі Вяйсянен, Йоона Тойвіо,  Александер Рінг, Робін Лод, Теєму Пуккі, Карі Арківуо, Маркус Халсті, Сакарі Маттіла, Юкка Райтал.

Головний тренер - Ханс Бакке.

АРБІТР -  Жорже Невеш Морейру де Соуза (Португалія).

***************************

В інших матчах 4 туру групи І Хорватія обіграла Ісландію - 2:0, а Туреччина з таким же рахунком перемогла Косово.

Турнірне становище: Хорватія - 10 очок (після 4-х ігор), Ісландія - 7 (4), Україна - 5 (3), Туреччина - 5 (4), Фінляндія - 1 (3), Косово - 1 (4).