Романчук виграв шосте

Романчук виграв шосте "золото" за тиждень на етапах Кубка світу

Український плавець Михайло Романчук  завоювавв неділю, 30 жовтня, чергову золоту медаль на етапі Кубка світу у Гонконгу на дистанції 1500 м вільним стилем.

Рівненчанин показав результат 14 хвилин 18,53 секунди, випередивши угорця Гергелі Гюрту (14.43,61) та американця Ендрю Джозефа Абруццо (15.04,42), повідомляє Укрінформ.

Напередодні Романчук був першим у Гонконгу на 400-метрівці вільним стилем, а всього український плавець має шість перемог в Кубку світу за тиждень. На попередніх етапах у Сінгапурі та Токіо він завоював по дві золоті медалі на дистанціях 400 і 1500 метрів.

Киянка Дарина Зевіна була у Гонконгу третьою на дистанції 100 м на спині (57,92 сек.), вже традиційно поступившись олімпійській чемпіонці угорці Катінці Хоссу (56,30) та австралійці Емілі Сібом (56,82).