"Шахтар" обіграв одеситів і впевнено лідирує у чемпіонаті України

Лідери чемпіонату України серед клубів Прем'єр-ліги - футболісти донецького "Шахтаря" перемогли в 13-у турі одеський "Чорноморець" - 2:0.

Обидва м'ячі були забиті  на "Арені-Львів" першому таймі. На 24-й хвилині відзначився аргентинець Факундо Феррейра, а на 30-й - бразилець Дентіньйо, повідомляє Укрінформ.

Раніше у суботу у стартовій зустрічі туру донецький "Олімпік" здолав у Сумах  луцьку "Волинь" - 2:1. У "Олімпіка" м'ячі забили Антон Поступаленко (31-а хвилина) та  Дмитро Гришко (52), у волинян - Артем Дудик (25).

29 жовтня також відбудеться матч на НСК "Олімпійський" між київським "Динамо" та львівськими "Карпатами" (початок о19.30,  транслює телеканал "2+2").

Завершится тур трьома поєдинками у неділю, 30 жовтня. О 14.00 луганська "Зоря" на запорізькій "Славутич-Арені" приймає кропивницьку "Зірку" ("2+2"), о 17.00 полтавська "Ворскла" зіграє вдома з "Олександрією" ("Футбол 1"), а о 19.30 кам'янська "Сталь" зустрінеться з "Дніпром" ("Футбол 1").

Турнірне становище: "Шахтар" - 35 очок, "Зоря" - 26, "Динамо" - 24, "Олександрія" - 20, "Олімпік" - 20, "Чорноморець" - 18, "Ворскла" - 15, "Зірка" - 11,  "Сталь" - 10, "Волинь" - 9, "Дніпро" - 4, "Карпати" - 1.