"Динамо" і "Шахтар" - у чвертьфіналі Кубка України

Останні путівки до чвертьфіналу Кубка України з футболу дісталися чинному володарю трофею донецькому "Шахтарю" та київському "Динамо".

"Гірники" на "Арені Львів" у середу обіграли в 1/8 фіналу "Олександрію" - 2:1, а "біло-сині" на засніженому полі столичного НСК "Олімпійський" у додатковий час вирвали перемогу у луганської "Зорі" - 5:2 (основний час - 2:2), повідомляє Укрінформ.

У жеребкуванні 1/4 фіналу Кубка України, яке відбудеться 27 жовтня у столичному Будинку футболу, візьмуть участь "Шахтар", "Динамо", "Ворскла", "Дніпро", "Іллічівець", "Нафтовик-Укрнафта", "Полтава" та МФК "Миколаїв".

Результати матчів 1/8 фіналу Кубка України:

"Полтава" - "Карпати" (Львів) - 2:1

голи: Олексій Ковтун (4-та хвилина), Євген Трояновський (42) - Габріель Окечукву (54);

"Верес" (Рівне) - "Ворскла" (Полтава) - 0:1

гол: Юрій Коломоєць (34);

"Десна" (Чернігів) - "Дніпро" - 0:0 (по пенальті - 6:7);

"Іллічівець" (Маріуполь) - "Сталь" (Кам'янське) - 1:1 (по пенальті - 4:2)

голи: Денис Кожанов (51) - Еріксон Дансо (7);

"Нафтовик-Укрнафта" (Охтирка) - "Волинь" (Луцьк) - 2:1

голи: Євген Пасич (18), Геннадій Пасич (72) - Редван Мемешев (82, з пенальті);

МФК "Миколаїв" - "Оболонь-Бровар" (Київ) - 0:0 (5:4 - по пенальті);

"Динамо" (Київ) - "Зоря" (Луганськ) - 5:2 (у додатковий час)

голи: Дерліс Гонсалес (14, 97), Віктор Циганков (65), Жуніор Мораэс (101, з пенальті, 119, з пенальті) - Рафаель Форстер (21, з пенальті), Михайло Сіваков (89);

"Шахтар" (Донецьк) - "Олександрія" - 2:1

голи: Сергій Басов (13 - автогол), Марлос (90+2) - Роман Яремчук (90+4).