Прем'єр-ліга:

Прем'єр-ліга: "Динамо" не змогло перемогти в Олександрії

Футболісти київського "Динамо" продовжують втрачати очки в чемпіонаті України серед команд Прем'єр-ліги.

У 12-му турі "біло-сині" не втримали переможний результат у виїзному матчі з "Олександрією - 1:1, повідомляє Укрінформ.

Дерліс Гонсалес на 52-й хвилині після пасу Сергія Сидорчука вийшов віч-на-віч з воротарем господарів Владиславом Леванідова і точно пробив у дальній верхній кут. Команда Володимира Шарана відігралася на 79-й хвилині, коли Віталій Пономар забив у порожні ворота.

Недільну програму 12-го туру продовжать поєдинки донецького "Олімпіка" і луганської "Зорі", "Зірки" з Кропивницького і донецького "Шахтаря", одеського "Чорноморця" і полтавської "Ворскли".

Результати суботніх матчів:

"Карпати" (Львів) - "Сталь" (Кам'янське) - 0:1

гол: Максим Каленчук (26-я ​​хвилина);

"Волинь" (Луцьк) - "Дніпро" - 3:0

голи: Редван Мемешев (26, з пенальті), Артем Дудик (55), Владислав Шаповал (86).

Турнірне становище: "Шахтар" - 29 очок, "Динамо" - 24, "Зоря" - 23, "Олександрія" - 20, "Чорноморець" - 18, "Олімпік" - 17, "Ворскла" - 12, "Зірка" - 11, "Дніпро" - 10, "Сталь" - 10, "Волинь" - 9, "Карпати" - 1. Львівська команда позбавлена ​​6-ти турнірних очок згідно з рішенням ДК ФІФА від 04.03.2016 року.