Прем'єр-ліга:

Прем'єр-ліга: "Волинь" розгромила "Дніпро"

Футболісти луцької "Волині" з рахунком 3:0 здобули в суботу переконливу перемогу над "Дніпром" у 12-му турі чемпіонату України серед команд Прем'єр-ліги.

Редван Мемешев на 26-й хвилині реалізував пенальті, призначений за фол Сергія Кравченка проти Олега Герасим'юка. Після перерви м'ячі в ворота Андрія Луніна забили Артем Дудик (55) і Владислав Шаповал (86), повідомляє Укрінформ.

"Волинь" відсвяткувала успіх вперше з 13 серпня, коли у 4-му турі команда Віталія Кварцяного вдома мінімально обіграла "Зірку" (1:0).

"Дніпро" не перемагав з 26 серпня - у 6-му турі "синьо-біло-блакитні" на "Дніпро-Арені" взяли гору над "Зорею" (2:0).

Недільну програму 12-го туру продовжать поєдинки "Олександрії" і київського "Динамо", донецького "Олімпіка" і луганської "Зорі", "Зірки" з Кропивницького і донецького "Шахтаря", одеського "Чорноморця" і полтавської "Ворскли".

Нагадаємо, в стартовому матчі туру "Карпати" на "Арені Львів" поступилися "Сталі" з Кам'янського - 0:1. Автором вирішального гола став Максим Каленчук (26).

Турнірне становище після 11-ти турів "Шахтар" - 29 очок, "Динамо" - 23, "Зоря" - 23, "Олександрія" - 19, "Чорноморець" - 18, "Олімпік" - 17, "Ворскла" - 12, "Зірка" - 11, "Дніпро" - 10, "Сталь" - 10, "Волинь" - 9, "Карпати" - 1. Львівська команда позбавлена ​​6-ти турнірних очок згідно з рішенням ДК ФІФА від 04.03.2016 року.