"Динамо" не втримало перемогу у грі з "Чорноморцем"

Футболісти київського "Динамо" не змогли втримати переможний результат в Одесі у матчі з "Чорноморцем" в 11-у турі чемпіонату України серед клубів Прем'єр-ліги. Рахунок гри - 1:1.

На 30-й хвилині м'яч головою переправив у ворота "моряків" Жуніор Мораес після удару у поперечину Сергія Сидорчука, а на 90+4 автогол у свій пасив записав захисник киян Євген Хачеріді, повідомляє Укрінформ.

Лідер нинішньої першості  - донецький "Шахтар" також втратив очки у грі зі своїми земляками з "Олімпіка" (1:1). М'ячі на стадіоні "Ювілейний" у Сумах забили два Івани - Ордець (73-я хвилина) - у "Шахтаря" та Матяж (79) - у складі "Олімпіка".

Луганська "Зоря" на "Славутич-Арені" в Запоріжжі на класі обіграла луцьку "Волинь" - 2:0. Відзначилися Владислав Кулач (38) та Рафаель Форстер (42, з пенальті).

Решта поєдинків 11-го туру пройдуть у неділю, 16 жовтня. "Олександрія" приймає кам'янську "Сталь" (початок о 14.00, транслює телеканал "Футбол 1"), кропивницька "Зірка" - полтавську "Ворсклу" (17.00, "Футбол 1"), а львівські "Карпати" - "Дніпро" (19.30, "2+2").

Турнірне становище: "Шахтар" - 29 очок, "Динамо" - 23, "Зоря" - 23, "Чорноморець" - 18, "Олімпік" - 17, "Олександрія" - 16, "Ворскла" - 12, "Дніпро" - 9, "Зірка" - 8, "Сталь" - 7, "Волинь" - 6, "Карпати" - 0.

Львівська команда позбавлена 6-ти турнірних очок згідно з рішенням ДК ФІФА від 04.03.2016 року.