"Енергія" розгромила французів в Кубку УЄФА з футзалу

Львівська "Енергія" успішно стартувала в домашньому турнірі відбіркового раунду Кубка УЄФА з футзалу.

Чемпіони України у Львові здобули у середу переконливу перемогу над французьким клубом "Кремлен-Бісетр" - 4:1, повідомляє Укрінформ.

На 12-й хвилині першого тайму Сід Бельхадж вивів гостей вперед, проте на 16-й хвилині Булай Ба записав на свій рахунок автогол, після чого у складі господарів відзначилися Роман Кордоба (17), Тарас Кузь (27) і Олег Легендзевич (38).

В іншому матчі групи А угорський "Дьйор" з рахунком 4:0 обіграв словенський "Брезьє" із Марібора, з яким "Енергія" зіграє 13 жовтня.

Заключні ігри відбудуться 15 жовтня: "Брезіє" - "Кремлен-Бісетр", "Дьйор" - "Енергія".

До наступного етапу Кубка УЄФА (елітний раунд), який пройде з 22 по 27 листопада, вийдуть володарі двох перших місць у групі.