"Шахтар" переміг "Зорю" у Запоріжжі

Фото
Донецький "Шахтар" з мінімальним рахунком 1:0 обіграв луганську "Зорю" в центральному матчі 10-го туру чемпіонату України з футболу серед команд Прем'єр-ліги.

Автором вирішального голу на переповненій "Славутич-Арені" в Запоріжжі став Факундо Феррейра, який на 56-й хвилині забив з центральної зони після пасу Марлоса, повідомляє Укрінформ.

"Зоря" в цьому матчі грала без орендованих футболістів, які перебувають на контракті у "Шахтаря".

Завершить 10-й тур вечірній поєдинок на столичному НСК "Олімпійський", де київське "Динамо" зустрінеться з "Зіркою" з Кропивницького.

Результати проведених матчів туру:

"Сталь" (Кам'янське) - "Чорноморець" (Одеса) - 1:2

голи: Кваме Карікарі (29-я хвилина) - Дмитро Коркішко (34), Алекексей Хобленко (40);

"Ворскла" (Полтава) - "Олімпік" (Донецьк) - 1:2

голи: Володимир Чеснаков (45) - Сергій Гринь (39), Сергій Шестаков (83);

"Дніпро" - "Олександрія" - 1:4

голи: Владислав Кочергін (85) - Віталій Пономар (11), Роман Яремчук (16, 61), Станіслав Микицей (37);

"Волинь" (Луцьк) - "Карпати" (Львів) - 1:1

голи: Сергій Петров (45 + 2) - Ігор Худоб'як (84).

Турнірне становище: "Шахтар" - 28 очок, "Зоря" - 20, "Динамо" - 19, "Чорноморець" - 17, "Олександрія" - 16, "Олімпік" - 16, "Ворскла" - 12, "Дніпро" - 9, "Зірка" - 8, "Сталь" - 7, "Волинь" - 6, "Карпати" - 0. Львівська команда позбавлена ​​6-ти турнірних очок згідно з рішенням ДК ФІФА від 04.03.2016 року.