"Динамо" - "Наполі". Текстова трансляція

Оновлено
Онлайн-трансляція матчу першого туру квартету В групового раунду Ліги чемпіонів УЄФА між футболістами київського "Динамо" та "Наполі" з італійського міста Неаполь.

"Динамо" (Київ) - "Наполі" (Неаполь)

1:2

! Поразка, з якої Сергій Ребров та динамівці повинні зробити правильні висновки. Як показав матч проти «Наполі», у нашого чемпіона є потенціал аби успішно  виступити в цій Лізі чемпіонів. Необхідно поліпшити взаємодію в атаці (насамперед, Ярмоленку і Мораесу), додати гостроти, а головне більш ефективно використовувати стандарти. В цьому матчі «Динамо» мало достатню кількість штрафних і кутових, але бездарно розтринькало усі шанси. Ну, і з симуляцією необхідно щось робити, бо у киян пів складу страждає на «пірнання». Чекаємо, що це «Динамо» ще себе покаже як успішний турнірний боєць.

ПОЄДИНОК ЗАВЕРШЕНО. 1:2! "Динамо" розпочало груповий турнір Ліги чемпіонів УЄФА з домашньої поразки. Наступний поєдинок команда Сергія Реброва 28 вересня проведе на виїзді проти турецького "Бешикташа", який у Португалії зіграв внічию з "Бенфікою" - 1:1.

90 - Арбітр компенсував 3 хвилини.

89 - Габбьядіні "заліз" в офсайд.

88 - Динамівці заробили штрафний в метрах 20-ти від воріт "Наполі". Ярмоленко пробив вище поперечини.

87 - Олександр Гладкий вийшов замість Мораєса.

! Респект «Динамо» за те, що не опустили руки. Можливо, атаки дещо хаотичні, але господарі невпинно шукають свій шанс. Навіть захисники підключаються час від часу.

82 - Маноло Габбьядіні замінив автора двох голів Аркадіуша Милика.

82 - Заміна. Рибалка поступився місцем на полі Микиті Корзуну

! Відразу дві жовті картки за симуляцію динамівців (у випадку з Сидорчуком вона перетворилася на червону) це наслідок ліберального суддівства наших арбітрів. Кияни звикли, що їх подібні хитрощі в чемпіонаті України судді не беруть до уваги. А на міжнародній арені суддівство куди жорсткіше.

77 - Удар головою Віди після розіграшу восьмого динамівського кутового був далеким від досконалості.

76 - Кияни подали вже сьомий кутовий у матчі, але до удару по воротах справа не дійшла.

75 - Антунеш заробив кутовий.

73 - Олег Гусєв замінив дебютанта Віктора Циганкова.

73 - Лоренцо Інсіньє замінив Дріса Мертенса.

70 - Рибалка не поцілив у площину воріт.

! Дуже якісний футболі від «Динамо» у другому таймі. В більшості епізодів наші переграють «Наполі», створюючи моменти. Втім, вилучення Сидорчука кардинально змінює розклад сил на полі. Сподіваємось на характер киян та диво.

68 - Знову суддя побачив симуляцію у діях динамівських гравців. Цього разу - у Сидорчука, який отримав другу жовту картку, яка автоматично перетворилася на червону.

65 - Милик отримав попередження за фол проти Гармаша у центрі поля.

64 - Гості виконують другий кутовий поспіль.

63 - Мертенс дуже небезпечно пробив - стійка!

! В ці хвилини «Динамо» класно грає у відборі, класно комбінує біля воріт «Наполі», але дуже бракує вирішального пасу. Немає і ударів з-за меж штрафного.

62 - Пьотр Зелинський замінив Гамшика.

59 - Хачеріді заблокував удар Мартенса. Кутовий подав Гулам.

56 - Гармаш отримав жовту картку за симуляцію.

55 - Багатоходівка від господарів завершилася дальним і неточним ударом Рибалки.

! В соцмережах вірять в «Динамо». Судячи з перших хвилин другого тайму, кияни здатні відігратися.

52 - Кияни виконали кутовий. Усе закінчилося офсайдом...

50 - Володіння м'ячем 52х48 на користь "Динамо", а ось пасів у "Наполі" більше.

49 - Удар Ярмоленка з правого флангу захист гостей заблокував.

48 - Циганков отримав м'яч у штрафному майданчику "Наполі", але забарився з ударом.

Розпочався другий тайм!

! По віддачі та організації до "Динамо" немає претензій. Дещо заважає команді занадто дрібна гра і брак швидкості. Більшого чекали від Ярмоленка та Мораеса. Мало передач на дебютанта Циганкова, який цілком здатен створити момент самотужки. На жаль, "Наполі" двічі забило за рахунок майстерності Міліка і вайлуватості Шовковського. Ребров має в перерві повернути команді впевненість, адже 1:2 це ще не вирок.

ПЕРЕРВА.

45+2 - ГООООЛ!!! Гості повели у рахунку. Знову головою забив Милик. Власний зріст (1,89 метра) йому це дозволяє...

45 - Арбітр додав 1 хвилину.

43 - Мертенс вийшов сам на сам із Шовковським. Бельгієць намагався обвідним ударом послати м'яч у ворота, але у нього явно не вийшло.

37 - "Біло-синій" захист заблокував удар словака Гамшика.

36 - ГОООЛ!!! Гості відновили паритет. Після подачі з лівого флангу Гулама м'яч головию забив поляк Аркадіуш Милик

34 - Прохід Ярмоленка по правому фланзі. Кутовий.

32 - Гамшик потрапив в офсайд.

! Гол повинен додати динамівцям сил, впевненості, розкутості. Сподіваємось, що Ребров зробив висновки з матчу проти «Шахтаря», коли кияни також вийшли вперед, але занадто притислись до власних воріт і перемогу втратили. Ці хвилини показують, що «Динамо» активно підключатиметься в контратаки великими силами.

26 - ГОООООООООООЛ!!! "Динамо" повело у рахунку. М'яч після пасів Ярмоленка та 18-рчного Циганкова майстерно забив з близької відстані Денис Гармаш - 1:0.

! Сенсаційного дебютанта Циганкова наразі не видно. Загубився і київський форвард Мораес. Ярмоленко намагається загострювати, але забагато помиляється. Відзначимо активних центральних півзахисників Рибалку та Сидорчука, які багато рухаються і виграють багато боротьби.

21 - Ярмоленко зі своєї "точки" не поцілив у площину воріт, м'яч пролетів поруч зі стійкою.

20 - Неподалік штрафного майданчика гостей збили Ярмоленка. Стандарт.

18 - Небезпечний удар Рибалки метрів - 18-ти - кутовий.

! Кияни зачаїлися на власній половині поля і поки що лише захищаються. «Наполі» впевнено контролюють м’яч і особливо не поспішають. Багато дрібного пасу у виконанні обох команд.

15 - Хачеріді головою виніс м'яч із штрафного майданчика.

14 - Другий поспіль кутовий біля воріт киян - після удару Гамшика Віда вибив м'яч за межі поля.

11 - Антунеш необачно викинув м'яч Шовковському, який в останню мить вибив м'яч з-під ноги італыйського форварда.

9 - Жовту картку отримав Сидорчук.

8 - Першим номером грають гості - така тенденція вимальовується.

7 - Офсайд у Кальєхома.

6 - Шовковський перервав подачу Гулама.

5 - "Наполі" виконав кутовий, Шовковський кулаком відбив м'яч, атака другим темпом успыху неаполытанцям не приныс.

4 - Довгий і гострий пас на Ярмоленка перехопили захисники.

! Бадьорий початок від «Динамо». Видно, що команда заряджена дати бій і спробує відібрати очки у фаворита групи.

3 - Боротьба за центр поля.

2 - Кутовий подав Ярмоленко.

1 - Рейна вибив м'яч на кутовий після удару Сидорчука.

Матч розпочався! Гості розіграли м'яч.

*****

13 вересня 2016 року. Київ. НСК "Олімпійський". Початок о 21.45. Температура повітря +21 С.

Ласкаво просимо до столиці України на перший поєдинок групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА, в якому футболісти київського "Динамо" приймають віце-чемпіона Італії "Наполі".

*****

Стартові склади.

"ДИНАМО" - Олександр Шовковський, Антунеш, Віктор Циганков, Євген Хачеріді, Домагой Віда, Денис Гармаш, Сергій Макаренко, Сергій Рибалка, Андрій Ярмоленко, Сергій Сидорчук, Мораєс.

Головний тренер - Сергій Ребров.

"НАПОЛІ" - Пепе Рейна, Фаузі Гулам, Каліду Кулібалі, Рауль Альбіоль, Ельсеїд Хюсай, Марек Гамшик, Жоржиньйо, Аллан, Дріс Мертенс, Аркадіуш Милик, Хосе Кальєхон.

Головний тренер - Мауріціо Саррі.

АРБІТР - Вільям Коллам (Шотландія).

**********************

"Динамо", яке грає на груповому етапі вже ушістнадцяте, перемогло тільки у двох з 20 поєдинків з італійськими клубами.

"Наполі" у свою чергу втретє виступатиме в основній сітці найпрестижнішого єврокубку. На рахунку команди з Неаполя лише три перемоги в останніх десяти виїзних матчіах