"Шахтар" - "Динамо". Текстова трансляція

Оновлено
Онлайн-трансляція центрального матчу 7-го туру футбольної Прем'єр-ліги України, в якому донецький "Шахтар" приймає чинного чемпіона країни київське "Динамо".

"Шахтар" - "Динамо"

1:1

! Матч, який залишив більше запитань ніж відповідей. Після більш-менш видовищного першого тайму по перерві ми знову побачили, звичний для поєдинків між нашими лідерами, футбол з елементами бойових мистецтв. Добре, що цього разу не дійшло до бійки. Емоції та непоступливість це добре, але хотілось би все ж бачити більше власне футболу. «Шахтар» на сьогодні має більш цілісніший вигляд. У команди є кому створювати моменти і забивати. А от «Динамо» окрім боротьби не показало нічого. Напередодні старту в Лізі чемпіонів за киян насправді тривожно.

Звучить фінальний свисток. Бойова нічия зберегла "Шахтарю" 3-очкову перевагу над "Динамо" у турнірній таблиці Прем'єр-ліги.

90+7 - Жовті картки отримали Феррейра і Хачеріді.

90+5 - Мораєс отримав порпередження.

90+2 - М'ячем практично постійно володіє "Шахтар".

90 - Арбітр додав 5 хвилин.

89 - І Морозюку жовта картка.

88 - Жовта картка Федорчуку за грубий підкат проти Фреда.

84 - Марлос заробив кутовий. Взяв "Шахтар" у лещата "Динамо".

! «Шахтар», який випереджає динамівців на три очки, нічийний рахунок цілком влаштовує. Поряд з цим навряд чи кияни підуть на ризик в останні хвилини. Немає сил і особистостей здатних самотужки створити гол.

80 - Велінгтон Нем замінив Бернарда.

79 - Пятов забрав м'яч після "свічки" Гармаша.

77 - "Шахтар" поспішає. Не збираються донеччани миритися з нічийним рахунком.

75 - ГООООООЛ!!! "Гірники" відновили рівновагу. Після навісу Бутка м'яч головою з відскоком від газону забив Дентіньйо.

! Ну, все матч остаточно перетворився на суцільні фоли. Аби до бійки не дійшло.

73 - Після розіграшу штрафного Кучер не влучив головою.

72 - Ярмоленко отримав попередження за фол проти Бернарда. Жовту картку також отримав Гармаш - за розмови.

! До 70 хвилини Ребров зробив усі три заміни. Дуже ризиковано. Гра у нас жорстка і є великий ризик того, що кияни можуть не дограти матч у повному складі.

70 - На полі з'явився Дентіньйо, який замінив Коваленка.

68 - Денис Гармаш вийшов замість Сидорчука.

67 - Шовковський намертво взяв м'яч після удару Фреда.

66 - Перша заміна у "гірників" - Богдан Бутко замінив Срну.

! За кілька хвилин матч перейшов у фазу дуже жорстких ігрових сутичок. Такий футбол вигідний «Динамо», адже поєдинок розпадається на ланцюг порушень і пауз.

63 - Після чергового порушення суддя нарешті дав жовту Ракицькому, який грубо зіграв проти Мораєса.

61 - "Гірники" використовують тактику дрібних фолів.

60 - Фред, який порушив правила проти Федорчука, отримав жовту картку.

60 - Валерій Федорчук вийшов замість автора голу Олега Гусєва.

58 - "Шахтар" заробив стандард - Морозюк на підступах до штрафного майданчика збив Феррейру.

! «Шахтар» тисне великими силами. Команда Фонсеки методично розхитує і без того не дуже переконливий захист «Динамо». Подивимось, як кияни використовуватимуть простір для контратак.

56 - Бернард з 5 метрів як слід не влучив по м'ячу!

55 - Дальній удар низом Сидорчука - повз ворота.

53 - Ярмоленко намагався з центра поля закинути м'яч за комірець П'ятову, який далеко вийшов із воріт. Удар Андрія вийшов дуже неточним.

52 - Ракицький виконав стандард на Феррейру, який головою пробив в руки голкіперу "біло-синіх".

50 - Шовковський двічі рятував команду після небезпечних ударів "гірників".

47 - Хачеріді віддав пас на Шовковського, під якого котився Феррейра - Олександр встиг вибити м'яч в поле.

Розпочався другий тайм. Кияни розіграли м'яч із центра поля.

! Ми побачили те, що і очікували. Гра «Шахтаря» більш організована, більш гостріша. «Динамо» діє переважно імпульсивно, на емоціях та поодиноких вибухах лідерів. Пенальті та гол Гусєва саме з тієї опери. Правий фланг киян провис і господарі, насамперед Бернард, роблять там усе, що їм заманеться. Штормить динамівців і по центру, де вони програють багато боротьби. Якщо Ребров нічого кардинально не змінить, кияни не втримають переможного рахунку.

ПЕРЕРВА.

45 - Арбітр компенсував 3 хвилини.

45 - Срна завершував атаку партнерів, але пробив дуже неточно.

44 - Тепер вже Ракицький прорушив правила проти Ярмоленка.

43 - Степаненко отримав попередження за те, що притримував Ярмоленка.

42 - Пауза у матчі - Мораєсу надавали медичну допомогу. Все обійшлося.

40 - Київський захист те і робить, що блокує небезпечні удари донеччан.

39 - Позиційна атака "Шахтаря" - удар Фреда метрів з 15-ти заблокував Макаренко.

! «Шахтар» поступово прибирає гру до своїх рук і ніг. Динамівці моментами дуже непереконливо захищаються. Таке враження, що киянам вже не вистачає сил рухатись на швидкостях суперника.

36 - Коваленко вийшов сам на сам з Шовковським і пробив - м'яч залетів у сітку динамівських воріт, але із зовнішнього боку.

35 - "Шахтар" розіграв триходівку, яка завершилася ударом Степаненка - вище воріт.

33 - Феррейра віддав чудовий пас на Коваленка, але той забарився з ударом.

28 - Команда Сергія Реброва контролює гру.

! Поки що гра захоплює. Команди не затримують м’яч в середині поля і намагаються загострювати гру біля воріт суперника. Найактивнішим в ці хвилини був Бернард, але гол з пенальті Гусєва здатен суттєво змінити перебіг матчу. «Динамо» цілком здатне перебудуватись на гру другим номером.

26 - Небезпечний удар Фреда - м'яч від Хачеріді вийшов на кутовий. "Шахтар" прагне якомога швидше відновити паритет у рахунку.

25 - Микола Морозюк замінив Данилу Сілву, який був вимушений залишити поле через травму.

24 - ГОООООООООЛ!!!! 0:1.Гусєв реалізував 11-метровий удар, розвівши П'ятова і м'яч по різним кутах.

23 - Арбітр призначив пенальті у ворота "Шахтаря". Срна збив Макаренка.

22 - Сейв у виконанні Шовковського після удару Бернарда.

21 - Перша жовта картка у зустрічі дісталася Сидорчуку, який грубо зіграв проти Степаненка.

20 - Здавалося б Бернард змарнував гарний момент, але в останній момент встиг дати передачу на Коваленка, удар якого вийшов неточним.

! В деяких епізодах динамівці грають аж занадто спокійно і ризиковано. Особливо біля власної штрафної. Наприклад, Ярмоленко відверто захоплюється зовнішніми ефектами. За таке піжонство «Шахтар» може покарати.

17 - "Динамо" володіє м'ячем, "Шахтар" намагається пресингувати.

15 - "Шахтар" провів довгу масовану атаку, проде удару по воротах не було.

13 - "Біло-сині" розіграли штрафний, Мораєс міг перекидати П'ятова, але не зорієнтувався і м'яч забрали захисники "помаранчево-чорних".

11 - "Шахтар" заробив кутовий. Кияни відбилися.

! "Динамо" з перших хвилин намагається грати гостріше. "Шахтар" обережно вичікує. Номінальних господарів влаштовує починати із засідки, розраховуючи на швидких Марлоса і Бернарда.

9 - Бернард навісив з лівого флангу - Срна пробив головою у ноги захисникам киян.

8 - Ісмаїлі заробляє перший для "Шахтаря" кутовий. Подав Марлос.

7 - Перший офсайд у "Динамо" - Гесєв опинився у положенні поза грою.

6 - Сілва сфолив проти Степаненка.

5 - Нарешті м'ячом заволоділи "гірники", але до якоїсь гостроти справа поки не доходить.

3 - Кияни продовжують атакувати, але усі флангові передачі та удари блокує захист донеччан.

2 - Сейв Андрія П'ятова! Голкіпер врятував "гірників" від голу після удару Буяльського метрів з 13-ти.

1 - Команди з перших секунд почали пресингувати одна одну.

Матч розпочався! Номінальні господарі поля, які розіграли з центру, грають у помаранчево-чорному, гості -  у синьому.

*****

9 вересня 2016 року. Харків. Стадіон ОСК "Металіст". Початок о 21.00. Температура повітря +18 С.

Ласкаво просимо до Харкова на центральний матч 7-го туру чемпіонату країни з футболу серед команд Прем'єр-ліги. В українському супердербі сьогодні грають донецький "Шахтар" та київське "Динамо".

"Шахтар" йде без втрат у нинішній першості - шість перемог у шести поєдинках. "Динамо" після несподіваної домашньої поразки у минулому турі від полтавської "Ворскли" відстає від "гірників" на 3 очки.

Нагадаємо, в обох матчах минулого сезону "Шахтар" упевнено переграв "Динамо" з однаковим рахунком 3:0.

Загалом у чемпіонаті України команди зустрічалися 49 разів. На рахунку "Динамо" 19 перемог, у "Шахтаря" - 17 при 13 нічиїх. Різниця м'ячів 63:58 на користь "біло-синіх". Ще одну зустріч донеччани провели в якості номінальних господарів на нейтральному полі, здобувши гору над «Динамо» у "золотому матчі" (2:1).