"Шахтар" вийшов у груповий раунд Ліги Європи

Замість Ліги чемпіонів, куди футболістам донецького "Шахтаря" не вдалося пробитися в сьомий раз поспіль, "гірники" в цьому сезоні зіграють на груповій стадії Ліги Європи УЄФА.

Команда Паулу Фонсеки завоювала путівку у другий за престижністю єврокубковий турнір у протистоянні з турецьким клубом "Істанбул ББ", повідомляє Укрінформ.

"Помаранчево-чорні", здобувши виїзну перемогу тиждень тому в Стамбулі (2:1), закріпили виїзний успіх в домашній грі на "Арені Львів" - 2:0.

Господарі львівського матчу вийшли вперед на 26-й хвилині після автоголу Джозефа Аттамаха, який головою відправив м'яч у власні ворота. Подвоїв перевагу "Шахтаря" Марлос, реалізувавши на 71-й хвилині пенальті після фолу Ферхата Езторуна.

Жеребкування основної сітки турніру, в якому, крім "Шахтаря", зіграє луганська "Зоря", почнеться в п'ятницю, 26 серпня, о 14.00 за київським часом.