Шахтар

Шахтар" переграв "Олександрію" і наздогнав "Динамо" у ЧУ

Футболісти донецького "Шахтаря" з мінімальним рахунком (1:0) переграли у Львові "Олександрію" у 3-у турі чемпіонату України серед клубів Премьєр-ліги, що завершився у неділю, 7 серпня.

На 36-й хвилині відзначився бразильський захисник "гірників" Ісмаїлі, повідомляє Укрінформ.

Результати інших недільних зустрічей:

"Зоря" (Луганськ) - "Чорноморець" (Одеса) - 4:0

Голи: Олександр Караваєв (15-та і 30-та хвилини), Іван Петряк (22), Ігор Чайковський (73)

"Ворскла" (Полтава) - "Карпати" (Львів) -  1:1

Юрій Коломоєць (77) - Максим Грисьо (25)

"Олімпік" (Донецьк) - "Зірка" (Кропивницький) - 4:2

Іван Матяж (53), Сергій Шестаков (59), Антон Поступаленко (73), Ілля Корнєв (87) - Владислав Лупашко (69), Ігор Загальський (90+3).

Розпочався 3-й тур у суботу. Київське "Динамо" у нелегкому матчі здолало "Дніпро"  - 1:0. М'яч на НСК "Олімпійський" забив Жуніор Мораес (63-тя хвилина).

"Сталь" з Кам'янского з таким же рахунком обіграла луцьку "Волинь". На 12-й хвилині відзначився голландський легіонер "Сталі" Бой Деул.

На 88-й хвилині з поля вилучений захисник "Волині" Артем Шабанов.

"Шахтар" та "Динамо" мають по 9 очок, "Зоря" - 7, "Дніпро", "Олімпік", "Сталь" та "Ворскла" - по 4, "Олександрія" - 3. У "Зірки" і "Волині" - по 1 пункту, 0 очок у "Чорноморця", мінус 2 - у "Карпат".