"Шахтар" у серії пенальті віддав "Янг Бойз"путівку до плей-офф Ліги чемпіонів

Футболісти донецького "Шахтаря", програвши в серії пенальті у гостях швейцарському клубу "Янг Бойз" (2:4) у повторному матчі 3-го раунду кваліфікації Ліги чемпіонів УЄФА, не зуміли вийти до раунду плей-офф турніру. Основний час зустрічі вирали господарі - 2:0, а тиждень тому у Львові з таким же рахунком перемогла українська команда.

Обидва м'ячі на арені "Стад-де-Сюїсс" у Берні в основний час забив у ворота Андрія П'ятова 22-тирічний японський форвард Юя Кубо, який на 54-й хвилині скористався передачею Міралема Сулеймані, а на 60-й - Гійома Оаро, повідомляє Укрінформ.

Зустріч обслуговувала бригада суддів із Франції. Головний арбітр - Рюдді Бюке, лайнсмени - Гійом Дебар та Бертран Жуанну, четвертий рефері - Бенуа Мійо.

Жеребкування раунду плей-офф кваліфікації ЛЧ відбудеться 5 серпня у швейцарському Ньйоні.

Нагадаємо, що київське "Динамо" у ранзі чемпіона України потрапило одразу до групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА.

На цю хвилину також завершилися такі матчі ЛЧ (команди, що виділені прописними літерами, вийшли до раунду плей-офф):

"КОПЕНГАГЕН" (Данія) - "Астра" (Румунія) - 3:0.  (Перша гра - 1:1)

"СТЯУА" (Румунія) - "Спарта" (Прага, Чехія) - 2:0. (1:1)

"ХАПОЕЛЬ" (Беер-Шева, Ізраїль) - "Олімпіакос" (Греція) - 1:0. (0:0).

ПАОК (Греція) - "АЯКС" (Голландія) - 1:2. (1:1)

"ЗАЛЬЦБУРГ" (Австрія) - "Паризані" (Албанія) - 2:0. (1:0).