"Ворскла" зіграла з хорватами внічию у Загребі, "Олександрія" зазнала фіаско вдома

Нічия та поразка - такий доробок українських клубів у протистоянні з хорватськими командами у перших матчах 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи УЄФА, що пройшли у четвер, 28 липня.

Полтавська "Ворскла" на стадіоні "Максимір" у Загребі зіграла внічию (0:0) з "Локомотивою", повідомляє Укрінформ.

Українська команда мала певну ігрову перевагу, особливо в заключні хвилини зустрічі. Найкращий шанс вирвати перемогу на останніх секундах основного часу мав Олександр Кобахідзе, який з вигідної позиції не зміг поцілити у ворота.

Для "Олександрії" дебют в еврокубках на домашньому стадіоні "Ніка" вийшов провальним. Поразка від "Гайдука" зі Спліта - 0:3. Перші два м'ячі у ворота Владислава Леванідова були забиті хорватами після виконання кутових ударів. На 53-й хвилині з близької відстані відзначився Марко Чосич, а на 82-й - Анте Ерцег.

Крапку у матчі на 90-й хвилині поставив Франк Хандза, якого вивели сам на сам із голкіпером олександрійців.

Результаті перших поєдинків  3-го кваліфікаційного раунду ЛЄ, що завершилися на цю хвилину:

АЕК (Ларнака, Кіпр) - "Спартак" (Росія) - 1:1

"Гераклес" (Голландія) - "Арока" (Португалія - 1:1

"Лілль" (Франція) - "Габала" (Азербайджан) - 1:1

"Єлгава" (Латвія) - "Бейтар" (Ізраїль) - 1:1

"Торпедо" (Жодино, Білорусь) - "Рапід" (Відень, Австрія) - 0:0

"Заглембе" (Польща) - "Сендерюске" (Данія) - 1:2

"Славія" (Чехія) - "Ріу Аве" (Португілія) - 0:0

"Аустрія" (Австрія) - "Спартак" (Трнава, Словаччина) - 0:1

"Гетеборг" (Швеція) - ХИК (Фінляндія) - 1:2.

Поєдинки у відповідь відбудуться 4 серпня.