"Дніпро" забив п'ять м'ячів "Волині" в останньому матчі стартового туру ЧУ

Омоложена команда "Дніпра" на високій ноті розпочала новий, 26-й чемпіонат України з футболу серед клубів Премьєр-лиги.

24 липня підопічні Дмитра Михайленка у заключному поєдинку 1-го туру розгромили вдома луцьку "Волинь" - 5:0, повідомляє Укрінформ.

М'ячі забили Денис Баланюк (5 і 22 хвилини), Ігор Когут (16) Юрій Вакулко (85) та Владислав Кочергін (90).

В іншому недільному матчі луганська "Зоря" здолала у Запоріжжі донецький "Олімпік" - 3:0.

У складі переможців відзначилися Денніс Бонавентуре (18), Желько Любенович (26) та Євген Ткачук (89).

Розпочався 1-й тур чемпіонату у п'ятницю, 22 липня. Срібний призер минулої першості - донецькій "Шахтар" на полі "Арени Львів" обіграв  "Зірку" з Кропивницького - 4:1.

Голи: Бернард (3), Тайсон (32) і Едуардо (45) - у "гірників"; Артем Сітало (38) та Максим Ковальов (71, у власні ворота) - у складі "Зірки".

У суботу київське "Динамо" на столичному НСК "Олімпійський" декласувало футболістів "Олександрії" - 5:1.

Хет-трик у складі чемпіонів зробив Жуніор Мораес, який забив на 29-й, 56-й (з пенальті) та 62-й хвилинах. По одному голу в активі Віталія Буяльського (71) та Домагоя Віди (79). У гостей автором м'яча престижу став Євген Банада (86), повідомляє Укрінформ.

"Сталь" з Кам'янського поступилася на стадіоні "Метеор" у Дніпрі "Карпатам" - 0:3. Відзначилися Амбросій Чачуа (41) та Густаво Бланко-Лещук (43, 61).

Характерно, що у львів'ян після цієї перемоги стало... мінус 3 очки, оскільки "Карпати" розпочали нинішній чемпіонат з мінус 6-ма пунктами у пасиві. Клуб був  позбавлений очок згідно з рішенням дисциплінарного комітету ФІФА від 4 березня нинішнього року у зв'язку зі справою про заборгованість перед боснійським екс-півзахисником Семіром Штіличем.

Полтавська "Ворскла" вдома обіграла одеський "Чорноморець" -  1:0. Гол: Дмитро Хльобас (18).