"Карпати" у спарингу всуху розгромили польський "Рух"

Львівські "Карпати", які готуються до сезону у Польщі, впевнено перемогли у своєму першому спарингу.

Суперником "левів" став один з найтитулованіших клубів сусідньої держави - Рух із Хожува, інформує офіційний сайт львів'ян.

Попри те, що грали «Карпати» у гостях, вже з перших хвилин вони придавили суперника за рахунок потужного пресингу в центрі поля. Результат не забарився – вже на 4-й хвилині Новотрясов метрів з 25 забив у "дев’ятку".

Поки господарі приходили до тями, карпатівці забили вдруге. На 7-й хвилині Дмитро Кльоц розібрався із оборонцями, вийшов сам на сам і переграв кіпера поляків – 0:2.

Нічого не змогли протиставити поляки і в другому таймі. Більше того, на 53-й хвилині Максим Грисьо заробив пенальті, що його впевнено реалізував Павло Ксьонз.

У підсумку – 0:3 і гарні враження від готовності команди.