Італія - Іспанія. Текстова трансляція

Оновлено
Онлайн-трансляція матчу 1/8 фіналу чемпіонату Європи з між національними збірними Італії та Іспаніії.

Італія - Іспанія

2:0

! Чемпіони Європи склали свої повноваження. Збірна Іспанії цілком справедливо поступилася мотивованим італійцям 0:2 і залишає турнір. Після перерви команда Дель Боске мала велику перевагу і мала моменти. Але Буффон зіграв бездоганно. А наприкінці матчу нападники «адзуррі» використали одну з контратак. Італія довела власну силу в плані організації гри та самовіддачі на полі. В чвертьфіналі на Італію чекає потужна Німеччина і це гарантує нам ще одне велике протистояння на Євро-2016.

Звучить фінальний свисток. МАТЧ ЗАВЕРШЕНО. Італія вийшла до 1/4 фіналу Євро-2016!

90+4 - Сільва отримав жовту картку.

90+1 - ГООООООООООЛ!!! Італія "зняла" Іспанію з футбольного трону Європи! М'яч забив Пелле з подачі Дарміана.

90 - Арбітр компенсував 4 хвилини.

89 - Відразу дві жовті картки: спочатку "гірчичник" отримав Тьяго Мотта, потім за розмови - Бускетс.

! Іспанці в останні 10 хвилин гри на чемпіонатах Європи забили 16 голів, більше ніж будь-яка інша команда в історії турніру. Ось так…

87 - Дуже неточний постріл Педро Родрігеса після розіграшу кутового.

84 - Чергова заміна у італійців: Флоренці поступився місцем на полі Маттео Дарміану.

82 - Лоренцо Інсіньє замінив Едера у італійців.

81 - Остання заміна у іспанців: Педро Родрігес вийшов замість Аріца Адуріса.

78 - Хуанфран подав кутовий.

! Італійці поступово втискаються у власний штрафний майданчик і суперник починає розстрілювати ворота. Наразі усі удари контролює неперевершений Буффон. Між іншим, іспанці вже попереду за ударами: 9:10 за пострілами в бік воріт.

77 - Знову рятує "адзурру" Буффон - цього разу після удару Піке.

76 - Інієста пробив під поперечину - Буффон спокійно відбив на кутовий.

74 - Васкес вийшов сам на сам з Буффоном - пробив у праву стійку воріт, при цьому Лукас перебував у положенні "Поза грою".

71 - Рамос після подачі Фабрегасом кутового не влучив у ворота.

70 - Лукас Васкес замінив Морату.

! Поки що іспанці дуже дрібно грають біля штрафної суперника. Через це усі комбінації застрягають у ногах італійців. Вже зараз біля власних воріт постійно пильнують мінімум 8 гравців «адзуррі».

70 - Адуріс метрів - 20-ти пробив повз ворота.

62 - "Пожежа" у воріт іспанців. Після передачі Мотти ледь не переправляють м'яч в сітку Едер і Пелле.

60 - Іспанці намагаються зрівняти рахунок. Удар Морати - м'яч пройшов повз ворота.а (Испания) не попадает в створ.

! Італійці, окрім іншого, більше рухаються: на даний момент вони пробігли 73 км, в той час як іспанці всього 69.

57 - Аріц Адуріс не влучив у площину воріт.

55 - Едер пробив по воротах. Небезпечно!

! Іспанці розпочали навалу з перших хвилин. Те, що вийшов височенний форвард Адуріс означає одне – поступово наступ чемпіонів зійде на повітряне бомбардування.

54 - Пелле отримав попередження.

54 - Тьяго Мотта замінив Де Россі.

52 - Фабрегас не влучив у ворота.

51 - Удар Піке італійці заблокували.

49 - Інієста подав кутовий, Мората пробив по воротах - Буффон на місці!

46 - У перерві Вісенте дель Боске Ноліто на Аріца Адуріса.

Італія розпочала другий тайм із центра поля.

! Після першого тайму 7:2 за ударами в бік воріт і 4:1 за ударами в площину. Звісно все на користь Італії. Команда з Апеннін відіграла божевільний за настроєм та віддачею тайм. Якби не Де Хеа італійці мали б вигравати мінімум 2:0. Як розбурхати свою збірну, здається, не знає навіть тренер іспанців Дель Боске. Ключові гравці виглядають втомленими і ніби навмисно хочуть чимшвидше піти у відпустку.

ПЕРЕРВА.

45 - Сейв Давида де Хеа! Витягнув іспанський кіпер небезпечний постріл і перевів м'яч на кутовий.

41 - Ноліто отримав жовту картку після того, як наступив на ногу Де Россі.

38 - Ноліто подав кутовий.

! Іспанія заганяє себе у кут. Наразі не зрозуміло як чемпіони Європи збираються відігруватись. Італійці зліші у сутичках за м’яч, швидші, креативніші.

33 - ГОООООООООЛ!!! Італійці повели у рахунку! Едер пробив зі стандарту, а Кьєлліні вдало зіграв на добиванні - 1:0. Кьєлліні забив сьомий м'яч за збірну Італії.

30 - Італійці після розіграшу кутового порушили правила в атаці.

28 - Ноліто пробивав - кутовий. Інієста пробивав - два рикошети, голу немає, Буффон на місці.

25 - Пароло не влучив у площину воріт.

! "Скажіть хто-небудь Іспанії, що це не товариський матч". Ось так користувачі соц мереж висміюють сонливий іспанців.

23 - У середині першого тайму вперше жовту картку витягнув з кишені турецький арбітр Джюнейт Чакир, який попередив італійського захисника Де Шильо, який притримував Хуанфрана за футболку.

22 - Іспанці виконали кутовий - справа до удару по воротах не дійшла.

! Поки що Італії вдається не дати іспанцям зіграти у свій . Показовий момент - Італія зробила більше передач, ніж Іспанія, причому у номінальних господарів відсоток точних передач 91%, а у піренейців - "лише" 80. Це не типові показники для чинних чемпіонів Європи, зазвичай вони в цих компонентах домінують. Також вони програють володіння мачем - 55% на 45 на користь італійців.

20 - Удар Фабрегаса італійські захисники заблокували.

! Італія здивувала. Антоніо Конте вирішив отримати гандикап у стартові хвилини і влаштував міні-штурм воріт іспанців. Ті відверто не чекали подібного наступу і зараз повинні дякувати виключно воротареві Де Хеа за блискучі сейви.

14 - Піренейці вперше увійшли до штрафного майданчика апеннінців - ніяких загроз іспанці не створили.

11 - Штанга рятує іспанців після удару Джаккеріні через себе, але арбітр фіксує небезпечну гру. Джаккеріні хотів повторити подвиг швейцарця Шакірі, який забив в акробатичному стрибку полякам.

9 - Іспанці ледь не пропустили! Удар Пелле - воротар перевів м'яч на кутовий.

! Іспанія програла тільки одну з 11 останніх зустрічей проти італійців: 4 перемоги, 6 нічиїх.

6 - Едер проштовхував м'яч у ворота іспанців - м'яч забрав голкіпер чинних чемпіонів континенту.

2 - Проливний дощ у Сен-Дені перейшов у зливу.

1 - Перша атака італійців- Пелле не зміг відкрити рахунок. Давид де Хеа на місці.

Пролунав стартовий свисток! Іспанці розіграли м'яч із центра поля.

Пролунали державні гімни Іспанії та Італії.

***************

27 червня 2016 року. Сен-Дені (ія). Стадіон "Стад де Франс". Початок матчу о 19.00. Температура повітря +20 С.

Ласкаво просимо до міста Сен-Дені на поєдинок 1/8 фіналу XV чемпіонату Європи з , в якому зустрічаються збірні Італії та Іспанії.

Стартові склади.

ІТАЛІЯДжанлуїджи Буффон, Маттіа Де Шильо, Джорджио Кьєлліні, Алессандро Флоренці, Граціано Пелле, Андреа Бардзальї, Даніеле Де Россі, Едер, Марко Пароло, Леонардо Бонуччі, Емануеле Джаккеріні.

Головний тренер - Антоніо Конте.

ІСПАНІЯДавид де Хеа, Жерар Піке, Серхіо Бускетс, Андрес Інієста, Альваро Мората, Цеск Фабрегас, Серхіо Рамос, Хуанфран, Жорді Альба, Давид Сільва, Ноліто.

Головний тренер - Вісенте дель Боске.

АРБІТР - Джюнейт Чакир (Туреччина).

********

Фіналісти Євро-2012 збірні Італії і Іспанії зійдуться у ії вже у першому раунді плей-офф. Італійці горять бажанням поквитатися за поразку чотирирічної давнини у фіналі на НСК "Олімпійський у Києві з розгромним рахунком 0:4.

Переможець протистояння зіграє 2 липня в Бордо з чинним чемпіоном світу збірною Німеччини.