Німеччина розгромила Словаччину на шляху до чвертьфіналу ЧЄ

Черговими чвертьфіналістами чемпіонату Європи з футболу у Франції стали чемпіони світу німці.

Збірна Німеччини в 1/8 фіналу розгромила у неділю команду Словаччини - 3:0, повідомляє Укрінформ.

Доля матчу на стадіоні "П'єр Моруа" в Ліллі була вирішена ще до перерви. У дебюті зустрічі відзначився Жером Боатенг. На 8-й хвилині Тоні Кроос подав кутовий, словацькі захисники винесли м'яч, але прямо на ногу 17-му номеру, і той ударом з-за меж штрафного майданчика вразив ціль. Щоправда, воротаря дезорієнтував невеликий рикошет.

Автором другого голу став Маріо Гомес. Юліан Дракслер накрутив двох захисників, увійшов у штрафний майданчик і видав як на блюдечку м'яч форварду "Бешикташа".

У середині другого тайму той же Дракслер довів рахунок до розгромного. Подача з кутового: Матс Хуммельс і Ян Грегуш вели верхову борьбу, м'яч відскочив до півзахисника "Вольфсбурга", який поклав корпус і з льоту пробив у ближню "дев'ятку".

Успіх у цьому поєдинку дозволить збірній Німеччини зіграти 2 липня в Бордо з переможцем дуелі Італія - ​​Іспанія, яка відбудеться в Сен-Дені 27 червня.