Угорщина не здалася Ісландії

На чемпіонаті Європи з футболу у Франції відбувся передостанній поєдинок другого туру групового етапу.

Збірні Ісландії та Угорщини в суботу на "Велодромі" в Марселі зіграли внічию - 1:1, повідомляє Укрінформ.

Ісландці вийшли вперед до перерви - на 40-й хвилині Гільфі Сігурдссон реалізував пенальті, призначений за фол Томаша Кадара, який збив у штрафному майданчику капітана збірної Ісландії Арона Гуннарссона.

У кінцівці зустрічі спрацювала заміна наставника угорців Бернда Шторка. На 88-й хвилині Неманья Ніколич, який замінив Золтана Штібора, прострілив з правого флангу, і захисник остров'ян Біркір Севарссон заніс м'яч у власні ворота.

Другий поєдинок в групі F розпочнеться о 22.00 на "Парк-де-Пренс" у Парижі, де зійдуться збірні Португалії та Австрії.