Румунія і Швейцарія розійшлися миром

На чемпіонаті Європи з футболу у Франції перший матч другого туру групового етапу провели команди квартету А, в якому на полі "Парк-де-Пренс" у Парижі збірні Румунії та Швейцарії зіграли у середу внічию - 1:1.

Команди обмінялися голами в кожному з таймів, повідомляє Укрінформ.

Богдан Станку на 18 хвилині з пенальті розвів Яна Соммера і м'яч по різних кутах і вивів румунів вперед - 11-метровий був призначений за фол Стефана Ліхтштайнера на Олександру Кіпчу.

Швейцарці відновили паритет на 53 хвилині завдяки шикарному голу екс-хавбека київського "Динамо" Мехмеді. М'яч відскочив від захисників, а Адмір з розбігу найпотужнішим ударом з лівої з меж штрафного майданчика влучив у дальній кут.

Другий поєдинок в групі А розпочнеться о 22.00 на "на" Велодромі "в Марселі, де зіграють збірні Франції та Албанії.