Росія - Словаччина. Текстова трансляція

Оновлюється
Онлайн-трансляція матчу групи В футбольного Євро-2016 між збірними Росії та Словаччини.

Росія - Словаччина

1:2

ПОЄДИНОК ЗАВЕРШЕНО! Збірна Словаччини дотерпіла і вирвала перемогу у Росії.

90+3' - Шкртел порушив правила на Дзюбі. Штрафний завершився кутовим.

90+2' - Ігнашевич навісив у штрафну, але засильно - м'яч вийшов за межі поля.

90' - Арбітр компенсував 3 хвилини.

89' - Троє словацьких гравців кинулися під удар Дзюди і ліквідували небезпеку.

88' - Словаки нарешті вийшли в атаку.

86' - Глушаков бив у порожній кут з лінії штрафного майданчика - не влучив.

85' - Словаки дещо видихались і відбиваються "на зубах".

83' - Козачик кулаками вибивая м'яч із власного воротарського майданчика.

80' - ГООЛ! Росіяни скоротили рахунок. Глушаков забив з передачі Шатова.

80' - Дюріш замінив Мака.

79' - Мамаєв зі слушної позиції пробив "у молоко".

75' - Широков замінив Кокоріна. Остання заміна у Росії.

74' - Удар Щеннікова - воротар накрив м'яч.

72' - Ще одна заміна у словаків: замість Вайсса вийшов Душан Швенто.

68' - Володіння м'ячем 60х40 на користь росіян.

67' - Дуду замінив Немець.

67' - Дюріця кинувся під удар Глушакова і відвів небезпеку від воріт Словаччини.

65' - Кокорін пробив метрів з 12-ти - рикошет і м'яч забравКозачик.

63' - Дзюба небезпечно навісив на Кокоріна - Пекарик головою вибив м'яч на кутовий.

58' - Мамаєв розігнав атаку, але на його передачу Кокорін не встиг до м'яча.

! Росіяни вперше за 35 останніх матчів пропустили вже більше одного гола.

56' - Удар Шатова з-за меж штрафного майданчика словаків виявився дуже неточним.

54' - Куцка пройшов метрів 30, віддав на Мака, удар якого Акінфєєв перевів на кутовий.

51' - Шатов намагався пройти по лівому флангу, проте Шкртел зупинив його, вибивши м'яч у підкаті.

49' - Дуда виграв "повітря", але пробив головою вище воріт після подачі з кутового у виконанні Мака.

46' - Перша жовта картка у матчі - Дюріці.

46' - Словаччина розпочала другий тайм із центра поля. Тренер росіян у перерві зробив дві заміни. Мамаєв вийшов замість Головіна, Глушаков замінив Нойштедтера.

Почався другий тайм.

! Статистика першого тайму.

А ось і герой тайму у всій красі.

! Тайм імені Марека Гамшика. Спочатку гольовий пас, а потім і власний гол. 2:0 – Словаччина витиснула максимум із можливо до перерви. А от у росіян такого лідера як Гамшик немає. Втім потенційно росіяни ще здатні посилити гру. У другому таймі чекаємо на яскравий футбол від обох команд

ПЕРЕРВА.

45' - ГОООООООООООЛ!!! Словаки збільшують перевагу. Подвоїв рахунок Гамшик, якому асистував Вайсс. Ледь увійшовши до штрафного майданчика росіян по лівому флангу, півзахисник пробив у дальню "дев'ятку". М'яч ударився об каркас воріт і влетів в сітку.

42' - Гамшик скористався помилкою Нойштедтера, пройшов по центру і, наблизившись до захисників, пробив сильно, але повз ворота.

! Гол Вайсса – на 50% заслуга Гамшика. Лідер словаків видав суперпас метрів на 40!

40' - Дзюба заробив штрафний на лівому фланзі. До удару по воротах справа не дійшла, словаки відбилися.

36' - Дещо шоковані підопічні Леоніда Слуцького після пропущеного м'яа. Атакуючий порив росіян згас, а словаки, навпаки, з подвоєною силою пішли вперед.

32' - ГООООООООООООЛ!!! Словаччина повела у рахунку. Автор голу - Вайсс, якому асистував Гамшик. Вайсс здорово розібрався зі Смольниковим і відправив м'яч у дальній кут воріт.

29' - Словаки відповіли ударом головою після подачі зі штрафного у виконанні Яна Дюріци. Офсайд.

! Дуже непереконливо грають словаки у захисті. Помиляються позиційно і в єдиноборствах. Команда Слуцького поки що набагато ближче до забитого м’яча.

28' - Росіяни ледь не відкрили рахунок. Удар Смолова розминувся зі створом воріт.

25' - Мак вийшов на ударну позицію, але отримав м'яч вже у положенні "поза грою".

24' - Володіння м'ячем - 61х39 на користь росіян.

23' - Росіяни провели чергову атаку, яка завершив ударом головою Дзюба. М'ячем заволодів Козачик.

! Словаки погодились грати першим номером. Гамшик, Мак, Вайс активно шукають шпарини у захисті суперника. У свою чергу, швидкі росіяни - майстри контратак. Якщо словаки даватимуть простір Кокоріну і Дзюбі, то матимуть проблеми.

20' - Дзюба увійшов до штрафної, проте його прохід у підкаті зупинив Дюріца.

18' - Перший небезпечний момент у воріт словаків. Кокорін скористався помилкою захисників і завдав удару з дальної відстані - вище.

! Наразі це найнудніший початок матчу на Євро-2016. Сподіваємось, команди поступово прокинуться.

14' - Мак заробив кутовий, який нічим не завершився.

12' - Словаки заробили штрафний у 22 метрах від воріт Акінфєєва. Дюріца невдало виконав стандарт.

10' - Дуда у центральному колі перехопив м'яч, віддав Гамшику, який з лівого флангу штрафного майданчика пробив поряд з поперечиною російських воріт.

8' - Удар Дзюби з 16-ти метрів заблоковано, м'яч рикошетом вийшов в аут.

5' - Кожен момент, коли м'ячем володіють російські футболісти, супроводжується незадовільним гулом трибун.

3' - Мак завдяки індивідуальним діям заробив штрафний на правому фланці. Кокорін відправив м'яч на кутовий.

2' - Росіяни спробували провести першу атаку правим флангом.

Матч розпочався. М'яч розіграли росіяни.

Лунають державні гімни Словаччини і Росії.

**********

15 червня 2016 року. Лілль (Франція). Стадіон "П'єр Моруа". 16.00. Температура повітря +17 С.

Ласкаво просимо до Лілля на матч №13 фінального турніру XV чемпіонату Європи з футболу, в якому росіяни зустрічаються зі словаками.

Стартові склади.

РОСІЯ - Ігор Акінфєєв, Ігор Смольников, Сергій Ігнашевич, Роман Нойштедтер, Олександр Кокорін, Федір Смолов, Олександр Головін, Василь Березуцький, Олег Шатов, Георгій Щенніков, Артем Дзюба.

Головний тренер - Леонід Слуцький.

СЛОВАЧЧИНА - Матуш Козачик, Петер Пекарик, Мартін Шкртел, Ян Дюріца, Владимир Вайсс, Ондрей Дуда, Томаш Губочан, Марек Гамшик, Юрай Куцка, Роберт Мак, Віктор Печовські.

Головний тренер - Ян Козак.

АРБІТР - Дамір Скоміна (Словенія).

У першому турі Євро-2016 Росії вдалося на останніх хвилинах врятуватися від поразки в матчі з Англією (1:1). Словаки у свою чергу поступилися Уельсу (1:2).

Британське дербі між англійцями та валлійцями відбудеться 16 червня в Лансі.

Французьке видання L'Equipe склало символічну збірну першого туру групового етапу ЄВРО-2016, в яку потрапив воротар команди Росії Ігор Акінфєєв.

Також в збірну увійшли захисники Лукаш Піщек (Польща), Роман Губнік (Чехія), Леонардо Бонуччі (Італія) і Жорді Альба (Іспанія), півзахисники Лука Модрич (Хорватія), Ерік Дайєр (Англія), Андрес Інієста (Іспанія) і Ласло Кляйнхайслер (Угорщина), нападаючі Граціано Пелле (Італія) і Дімітрі Пайє (Франція).