Угорщина обіграла Австрію в Бордо

На чемпіонаті Європи з футболу у Франції відбувся передостанній поєдинок першого туру групового етапу.

Збірна Угорщини в Бордо обіграла команду Австрії з рахунком 2: 0, повідомляє Укрінформ.

На 62-й хвилині Адам Cолої, зігравши в стінку з Ласло Кляйнхайслером біля чужого штрафного майданчика, вирвався один до воріт і з близької відстані реалізував свій момент. Подвоїв перевагу на 87-й хвилині Золтан Штібер, якому асистував Томаш Прішкін.

В середині другого тайму австрійці залишилися в меншості. Захисник київського "Динамо" Александар Драгович за 66 хвилин встиг отримати два "гірчичники", відразу побачивши перед собою червону картку.

Другий поєдинок в групі F розпочнеться о 22.00 на "Жоффруа Гішар" в Сент-Етьєні, де зійдуться збірні Португалії та Ісландії.