Хорватія обіграла Туреччину в Парижі

Третій ігровий день чемпіонату Європи-2016 з футболу у Франції відкрили представники групи D.

На арені "Парк-де-Пренс" у Парижі збірна Хорватії мінімально обіграла в неділю національну команду Туреччини - 1:0, повідомляє Укрінформ.

Рахунок відкрив дуже красивий гол Луки Модрича на 41-й хвилині. Захисники збірної Туреччини винесли м'яч подалі від воріт, але він прилетів до хавбека мадридського "Реала", який ударом з льоту в дотик метрів з 22 точно поцілив в нижній кут.

У дебюті другого тайму капітан збірної Хорватії і донецького "Шахтаря" Даріо Срна ударом зі штрафного ледь не збільшив перевагу - м'яч потрапив у поперечину. Хорвати створили ще чимало гольових моментів і цілком справедливо здобули перемогу.

Другий поєдинок у цій групі відбудеться 13 червня в Тулузі, де чинний чемпіон Європи збірна Іспанії зустрінеться з командою Чехії.

Сьогодні також вступають у боротьбу представники квартету С. Польща і Північна Ірландія о 19.00 зійдуться в Ніцці, а Німеччина і Україна о 22.00 - в Ліллі.