Англія - Росія. Текстова трансляція

Оновлюється
Онлайн-трансляція матчу групи В футбольного Євро-2016 між збірними Англії та Росії.

Англія - Росія

1:1

! Неймовірно, але росіяни врятували гру. Десь на характері, а десь і пощастило. У підсумку Англія повинна картати за втрату очок лише себе. Команда Ходжсона мала вирішувати долю матчу ще до перерви. Можливо, спрацювало і прокляття стартових матчів на Євро. Англія ще ніколи не перемагала в своїй першій грі на чемпіонаті Європи!

ПОЄДИНОК ЗАВЕРШЕНО. Англія не втримала переможний результат.

90+2' - ГООООЛ! Росія зрівняла рахунок. Несподівано вигравши у англійців верхову боротьбу, м'яч ударом головою забив Глушаков. 1:1.

90+1' - Росія здобула право на кутовий.

90' - Арбітр компенсував 3 хвилини.

89' - У росіян останні спроби врятувати матч.

87' - Джеймс Мілнер замінив Стерлінга.

! Тим часом росіяни жартують.

85' - Заміна: Павло Мамаев замість Смолова.

84' - Кейн виконав стандарт метрів з 25-ти - вище воріт.

82' - Англійці, як і у першому таймі забили з офсайду. Рахунок не змінився.

! За мить до голу...

80' - Денис Глушаков вийшов замість Нойштедтера.

78' - Джек Уїлшир замінив Руні.

77' - Роман Широков вийшов замість Головіна.

73' - ГООООООООООООООЛ!!! Англія відкрила рахунок. Автор голу Даєр. Крученим ударом зі штрафного кладе м'яч у дальній кут універсал з "Тоттенгема".

72' - Щенніков отримав попередження - збивав Аллі. Стандарт - 18 метрів до воріт.

71' - Руні пробив, Акінфеєв перевів у поперечину! Добивав Лаллана - стійка! Вірний гольовий момент!

69' - Гра йде на зустрічних напрямках. Англійці намагаються нагнітати, росіяни відбиваються.

66' - Стрімкий прохід Стерллінга по лівому фланзі - пас не пройшов.

63' - Небезпечний удар Смолова метрів з 20-ти - м'яч пролетів поруч зі стійкою.

62' - Перша жовта картка у поєдинку: Кехілл отримав попередження за зрив атаки суперника.

! Трохи актуального гумору.

60' - Третій кутовий поспіль - Березуцький пробив повз ворота.

59' - Після повторного кутового Головін дуже не точно пробив по воротах Гарта.

58' - Росія заробила перший кутовий у матчі.

! Ще трохи статистики

54' - Знову стандарт поблизу штрафної росіян. Руні пробив вище воріт.

53' - Смольников збив Стерллінга - небезпечний штрафний. Кілька ударів і рикошетів - все закінчилося офсайдом.

51' - Росіяни володіють м'ячем, але загострити ситуацію їм не вдається. Все перекривають англійці.

49' - У штрафному майданчику британців Кокорін віддав пас на Дзюбу - Смоллінг врятував англійців.

47' - За кутовими - 6:0, володіння м'ячем - 60:40, за небезпечними моментами 9:1 - все на користь команди Роя Ходжсона.

46' - Росія розпочала другий тайм із центра поля. Тренери у перерві не робили заміни.

! Англія відіграла дуже якісний тайм, але не зуміла реалізувати величезну перевагу. Солідний вигляд має уся команда. Відзначимо крайніх захисників Уокера і Роуза, організаторів атак Аллі, Лаллану, Стерлінга. Багато чорнової роботи виконав Руні. Втім, потрібно забивати і чим швидше це зроблять англійці, тим буде краще. Зауважимо, що воротар росіян Акінфеєв грає наразі безпомилково і здатен стати героєм матчу.

ПЕРЕРВА.

45' - Суддя не компенсував жодної хвилини.

42' - Той же Роуз прострілив з лівого флангу Акінфєєв випередив Аллі і вибив м'яч далеко у поле.

! Англія значно переважає суперника у швидкості. Скажімо, Стерлінг в одному з епізодів взагалі розігнався до 30 км на годину.

41' - Небезпечний удар чи передача Роуза. Знову ніхто не відгукнувся.

37' - Черговий кутовий британців, удар Кейна - голкіпер на місці.

36' - За небезпеними поментами 8:1 на користь англійців.

35' - Тепер вже Аллі пасує на Руні, потужний удар якого Акінфєєв відбив кулаками.

34' - А тепер Руні зробив чудову передачу на Аллі, але той зумів заробити тільки кутовий.

! Легкий та видовищний футбол від Англії. Наразі кращі на полі Лаллана та Аллі. Вже 7:1 за ударами на користь Англії.

31' - Руні встигає скрізь - у власному штрафному майданчику допоміг команді ліквідувати небезпечну атаку росіян.

28' - Англійці таки забили, але Кейн був в офсайді. Ріцоллі гол не зарахував.

26' - Статистика УЄФА: володіння м'ячем 68:32 на користь англійців.

24' - Момент у Стерлінга - Смольников вибив м'яч на кутовий.

21' - Вокер пас Лаллану, який зіпсував вже другий свій момент у матчі - м'яч пролетів поруч зі стійкою.

! Величезна перевага Англії за статистичними показниками після 15 стартових хвилин.

17' - Команда Леоніда Слуцького при першій нагоді лізе вперед. Подача Шатова зі штрафного - Ігнашевич головою пробив у воротаря. Атака у відповідь англійців: Роуз після пасу Стерлінга небезпечно прострелив низом - ворота були порожніми, але жоден з британців не встиг на добивання.

! Тотальна перевага Англії і, схоже, гол не забариться. Тим часом, самі росіяни тролять власного голкіпера.

13' - На полі повна перевага англійців, які явно перевершують у швидкості російських футболістів.

12' - Смоллінг головою пробив після кутового прямо в руки голкіперу Росії.

9' - Кейн не змsг замкнути небезпечний прострsл - не дотягнувся до м'яча.

7' - Уда Лаллани з близької відстані - Акінфєєв кінчиками пальців перевів м'яч на кутовий.

6' - Правим флангом проходить Смольніков, навішує у штрафний майданчик - англійці відвели загрозу.

5' - Гра безкомпромісна.

3' - Аллі зльоту б'є по воротах - м'яч просвестів над поперечиною.

1' - Довгий пас на Стерлінга, Акінфєєв виходить далеко із воріт, щоб відвести небезпеку.

Матч розпочався.

*****

11 червня 2016 року. Марсель (Франція). Стадіон "Велодром". 22.00. Температура повітря +22 С.

Ласкаво просимо до французького Марселя на матч №4 фінального турніру XV чемпіонату Європи з футболу, в якому родоначальники футболу англійці зустрічаються з росіянами.

Стартові склади.

АНГЛІЯ - Джо Гарт, Кайл Вокер, Денні Роуз, Гері Кехілл, Кріс Смоллінг, Рахім Стерлінг, Адам Лаллана, Гарри Кейн, Уейн Руні, Ерік Дайєр, Деле Аллі.

Головний тренер - Рой Ходжсон.

РОСІЯ - Ігор Акінфєєв, Ігор Смольников, Сергій Ігнашевич, Роман Нойштедтер, Олександр Кокорін, Федір Смолов, Олександр Головін, Василь Березуцький, Олег Шатов, Георгій Щенніков, Артем Дзюба.

Головний тренер - Леонід Слуцький.

АРБІТР - Нікола Ріццолі (Італія).

***********

Англія не програвала в основний або додатковий час протягомі 22 матчів чемпіонату Європи. Остання поразка датована листопадом 2007 року, коли британці поступилися у відбірковій зустрічі Хорватії - 2:3. З того моменту статистика команди виглядає так: перемоги - 17, нічиї - 5. При цьому англійці програли Італії по пенальті в чвертьфіналі Євро-2012.

Команда Роя Ходжсона взяла верх у всіх десяти матчах відбору Євро-2016, що раніше вдавалося зробити тільки чотирьом збірним - Франції (1992, 2004), Чехії (2000), Німеччини (2012) та Іспанії (2012).

Англія не змогла пробитися у фінальну стадію Євро-2008. Багато в чому це сталося через гостьової поразки у матчі-відповіді з Росією. До цього британці пропустили ЧЄ-1984 у Франції. На Євро-1996 господарі англійці дійшли по півфіналу, повторивши свій найкращий результат.

Збірна Росії виступить на четвертому поспіль Євро. З моменту розпаду СРСР команда пропустила лише одну першість континенту -ув 2000 році. Кращий результат команда показала на Євро-2008, дійшовши до півфіналу.