Уельс відібрав три очки у Словаччини

На чемпіонаті Європи з футболу у Франції в боротьбу включилися представники групи В Словаччина і Уельс.

Зустріч дебютантів фінального турніру континентальної першості на "Стад-де-Бордо" завершилася з рахунком 2:1 на користь валлійців, повідомляє Укрінформ.

Футболісти Уельсу краще виглядали в перші 45 хвилин і заслужено пішли на перерву з перевагою в рахунку: Гарет Бейл відзначився на 10-й хвилині ударом зі штрафного.

В середині другого тайму словаки відновили рівновагу. На 61-й хвилині Роберт Мак легко прорвався по правому флангу і з кута штрафного майданчика зробив передачу в район 11-метрової позначки, звідки Ондрей Дуда, який щойно вийшов на заміну, першим же ударом вразив ворота Денні Уорда.

Остаточний рахунок установив на 81-й хвилині Хел Робсон-Кану, який ударом в дотик вивів валлійців вперед.

В іншому поєдинку квартету В збірна Англії сьогодні в Марселі зустрінеться з командою Росії.

На фото: уболівальники збірної Уельсу радіють другому голу своїх улюбленців (uefa.com).