Швейцарія обіграла Албанію в Лансі

У другому поєдинку чемпіонату Європи-2016 з футболу збірна Швейцарії на арені "Фелікс Боллар-Делеліс" в Лансі мінімально обіграла в суботу національну команду Албанії - 1:0.

У дебюті матчу відзначився Фабіан Шер, який на 5-й хвилині головою переправив м'яч у сітку воріт після подачі з кутового Джержана Шакірі, повідомляє Укрінформ.

Албанці майже годину ігрового часу провели в меншості. Капітан команди Лорік Кана за 36 хвилин встиг отримати два "гірчичники", відразу побачивши перед собою червону картку.

Нагадаємо, в першому матчі групи А збірна Франції на "Стад де Франс" в Сен-Дені напередодні здобула перемогу над командою Румунії - 2:1.

Турнірне становище: Франція - 3 очка, Швейцарія - 3, Румунія - 0, Албанія - 0.

Сьогодні у боротьбу вступають представники квартету В. Словаччина і Уельс зійдуться в Бордо, а Англія і Росія - в Марселі.

На фото: воротар збірної Швейцарії Янн Зоммер святкує взяття воріт (Getty Images).