Юна львів'янка принесла українській збірній золоту медаль

Заключний день етапу Кубка світу з художньої гімнастики в іспанській Гвадалахарі приніс команді України золото, срібло і дає бронзи.

Як повідомляє XSport, одразу три медалі на рахунку лідера збірної Ганни Різатдінової, яка, днем раніше завоювала бронзу в абсолютній першості.

Золото в скарбничку української команди принесла юна львів'янка, вихованка Ірини Рудої - Христина Погранична. Юніорка блискуче виступила з обручем, не залишивши шансів конкуренткам. Оцінка 16,050 і перше місце.

Різатдінова стала другою у фіналі з м'ячем - 19 балів.

Вправа з булавами під музику Майкла Джексона вийшла не менш вдалою, і принесла їй знову 19,0 балів і бронзу.

Вправа з обручем (18,950 бали) дозволила Різатдіновій піднятися на третє місце у цьому виді програми.

Загалом збірна команда України з художньої гімнастики на етапі Кубка світу в Гвадалахарі, Іспанія, здобула 7 медалей: 1 золоту, 1 срібну та 5 бронзових.

Незабаром дівчата в цьому ж складі вирушать на континентальну першість у Холон, Ізраїль, щоб поборотися за медалі чемпіонату Європи.