Албанія - Україна. Текстова трансляція

Оновлено
Онлайн-трансляція товариського матчу між національними збірними Албанії та України.

Албанія - Україна

1:3

Спасибі! Яскравих усім баталій на мирних аренах!

Дві думки на останок. Перше, 7 голів у 2 останніх матчах. Видно, що в збірній добре попрацювали в плані атак. Друге, нам забагато щастило біля власних воріт. Навряд, чи кредит везіння нам продовжать на Євро-2016. Тому проблеми в захисті - це наразі головне, над чим слід працювати.

Наступний матч команда Михайла Фоменка проведе вже на Євро-2016 - 12 червня в Ліллі проти збірної Німеччини.

ПОЄДИНОК ЗАВЕРШЕНО. Збірна України перемогла з рахунком 3:1.

90+3' - Стандарт албанці виконали не вдало.

90+2' - У албанців мало часу, щоб відігратися.

90' - Анатолій Тимощук замінив Степаненка. Арбітр додав 3 хвилини.

87' - ГООООООООООООЛ! Тепер Коноплянка вже не асистував, а забивав! Передачу йому зробив Коваленко.

82' - Коваленко міг вивести Селезньова один на один з Берішою, але зробив неточну передачу.

Останні 20 хвилин збірна спробує награвати свій традиційний футбол - відбір та швидкі контратаки. На жаль, маємо проблеми при стандартах. Забагато програємо у повітрі.

80' - Балканці виконували штрафний, але після удару головою Маврая м'яч полетіввище воріт "синьо-жовтих".

79' - Албанія майже всією командою перейшла на українську половину поля.

77' - Олександр Зінченко вийшов замість Ярмоленка.

74' - Ще одна заміна у албанців - вийшов Бекім Балай, замінений - Ергіс Кача.

71' - Албанці намагаються зрівняти рахунок. Українці у фізичному плані виглядають дуже непогано. Захист на чолі з П'ятовим грає краще, ніж з румунами.

68' - Жовта картка Ракицькому за грубий підкат.

67' - Ярмоленко не забив метрів з 9-ти! Заміна в команді Албанії. Вийшов Шкельзен Гаши, замінений Ермір Леньяні.

66' - Коноплянка зіграв у стінку з Коваленком і ледь не забив свій "фірмовий" м'яч. Заміна: Руслан Ротань замінив Гармаша.

Найгірше враження - наша збірна після голу починає програвати середину поля і дуже притискається до власних воріт. Німці та поляки нам цього не подарують.

62' - Євген Селезньов замінив Зозулю.

60' - У Албанії заміна. Вийшов Сокіл Чікаллеші, замінений - Армандо Садіку.

56' - Українців спочатку врятував голкіпер, а потім - штанга. Албанці не люблять програвати...

Відзначимо, що вже другий матч поспіль наша збірна дуже швидко забиває після перерви. Це добрий знак для команди Фоменка. Очевидно, це тактична заготовка тренерського штабу.

53' - Албанці подавали кутовий після дуже небезпечного момента, але на щастя, м'яч пройшов повз ворота П'ятова.

49' - ГОООООООООООООЛ! Автор голу - Ярмоленко. Коноплянка навісив з лівого флангу, удар Зозулі головою парирував воротар, а добив м'яч у балканські ворота лідер киї\вського "Динамо".

46' - Україна розпочала другий тайм із центра поля. У перерві команди зробили заміни. У нас, зокрема, вийшов Віктор Коваленко замість Гармаша і Богдан Бутко замість Шевчука, у албанців на полі з'явився Аєті замість Лоріка Цана.

ПЕРЕРВА.

45' - Арбітр компенсував 1 хвилину.

44' - Попередження отримав Маврай за зрив атаки українців.

42' - Албанці виконали кутовий - прямо в руки П'ятову.

39' - Здавалося, що українці захопили ініціативу і їм вдасться стрімка атака, але Лорік Цана затримався, лежачи з хвилину на газоні.

38' - Урар Сидорчука метрів з 30-ти Беріша відбив на кутовий.

37' - П'ятов на місці - врятував команду!

35' - Коноплянка обіграв двох албанців на своєму лівому фланзі, зробив подачу у воротарський майданчик - "синьо-жовті" форварди знову запізнилися.

33' - Українці хвилини дві тримали м'яч у центрі і пішли на загострення, але Шевчук заробив фол в атаці.

29' - Жовта картка Сидорчуку за зрив небезпечної атаки у відповідь.

27' - М'яч в українців, які демонструють своє уміння тримати шкіряного, але, на жаль, після загострення атаки команда Михайла Фоменка втрачає м'яч.

24' - Характер гри не міняється. Але, здається, наші після пропущеного м'яча заспокоїлися.

22' - М'яч в основному у албанців. Шевчук пішов лівим фланг у рейд, але не дістав підтримки партнерів.

16' - Албанці продовжують атакувати. Кілька небезпечних флангових подач стали легкою здобиччю наших захисників.

14' - Не віриться, що це товариський матч - нещадна боротьба за центр поля. Головне, аби не було травм.

12' - ГОЛ! Українці пропустили атаку по центру. 1:1. Відзначився Садіку.

8' - Нарешті наші перехопили м'яч - і відразу відкрили рахунок!ГООООООООООЛ! Коноплянка прострелив уздовж воріт, після чого Степаненко з метра від воріт буквально заніс м'яч у сітку. Зазначте: Це була перша небезпека у воріт балканців.

7' - Албанці двічі били по воротам і заробили кутовий.

5' - Албанці виконують стандарт - Каче навісив на вихід форварду, але не точно - м'яч залишив межи поля.

3' - Неподалік штрафного майданчика "синьо-жовтих" збили Коноплянку.

2' - Українці володіли м'ячем. У грі тепер албанці. "Градус" зустрічі поки спокійний.

1' - Капітанська пов'язка - у захисника донецького "Шахтаря" В'ячеслава Шевчука.

Матч розпочався! М'яч розіграли албанці.

*****

3 червня 2016 року. Бергамо (Італія). Стадіон "Атлеті д'Італіа". 21.30. Температура повітря +17 С.

Ласкаво просимо до італійського Бергамо на заключний перед стартом на чемпіонаті Європи у Франції контрольний поєдинок національної збірної України з футболу з іншим учасником Євро-2016 командою Албанії.

Команди до цього зустрічалися чотири рази. У відбірковому турнірі чемпіонату світу-1998 "синьо-жовті" здобули дві мінімальні перемоги з рахунком 1:0, а в кваліфікації чемпіонату світу-2006 обіграли албанців в гостях (2:0) і розійшлися миром в Дніпропетровську (2:2).

В ході підготовки до Євро-2016 сьогоднішні суперники встигли провести по одному товариському матчу. 29 травня українці в результативному поєдинку виграли у збірної Румунії (4:3), а албанці перемогли команду Катару (3:1).

Збірна України вдруге в історії зіграє у фінальному турнірі континентальної першості. Чотири роки тому "синьо-жовті" на правах господарів без відбору отримали місце серед учасників Євро-2012. Цього ж разу команда Фоменка зуміла подолати кваліфікацію, взявши гору за сумою двох стикових матчів над збірною Словенії (2:0, 1:1).

Для Албанії це буде дебютний чемпіонат Європи. Команда італійського фахівця Джанні Де Б'язі фінішувала слідом за португальцями у відбірковій групі I, випередивши в суперечці за другу путівку збірну Данії.

Євро-2016 для українських футболістів розпочнеться 12 червня в Ліллі, де "синьо-жовті" спробують вперше в історії обіграти німців. Днем раніше в Лансі албанці зустрінуться з командою Швейцарії, у якої також ще жодного разу не вигравали.