Україна перемогла Румунію у товариському матчі

Футболісти національної збірної України, які готуються до чемпіонату Європи, здобули вольову перемогу над командою Румунії у товариському матчі.

Зустріч пройшла у неділю на нейтральному полі в італійському Турині, де команда Михайла Фоменка святкувала успіх з рахунком 4:3, повідомляє Укрінформ.

Румуни першими забили - на 23-й хвилині відзначився Габріель Торже. До перерви паритет відновив Роман Зозуля, який забив м'яч "у роздягальну" на 43-й хвилині. Протягом першої 15-хвилинки другого тайму українці тричі змінювали цифри на табло: Олександр Зінченко (48), Євген Коноплянка (55), Андрій Ярмоленко (60). Суперники "синьо-жовтих" відповіли двома голами Дениса Алібека (75) та Ніколае Станчу (85).

Наступний контрольний поєдинок збірна України проведе у п'ятницю, 3 червня, проти команди Албанії.

Нагадаємо, першими суперниками збірної України в групі С чемпіонату Європи будуть чинні чемпіони світу німці. Зустріч відбудеться 12 червня в Ліллі.

10 червня в матчі відкриття на "Стад-де-Франс" в Сен-Дені збірна Румунії зустрінеться з господарями Євро-2016 командою Франції.