"Карпати" драматично поступилися у Львові "Шахтарю"

Футболісти львівських "Карпат", ведучи в рахунку, поступилися у неділю вдома донецькому "Шахтарю" (1:2) у заключному матчі 25-го туру чемпіонату України  серед клубів Прем'єр-ліги.

Про це повідомляє Укрінформ.

Рахунок у складі господарів "Арени Львів" на 36-й хвилині красивим ударом головою відкрив аргентинець українського походження Густаво Бланко-Лещук. Але потім, на 64-й хвилині м'яч у власні ворота зрізав захисник "Карпат" Андрій Гітченко, а на 87-й пенальті реалізував донецький бразилець Марлос.

У свою чергу, льв'янин Олег Голодюк на 5-й хвилині, виконуючи 11-метровий, не зміг відправити м'яч у ворота.

В іншій недільній зустрічі донецький "Олімпік" у Києві програв дніпродзержинській "Сталі" - 0:2. Обидва голи в активі Дениса Васіна (28-та та 32-а хвилини).

Результати поєдинків, що пройшли у суботу:

"Волинь" (Луцьк) - "Дніпро" (Дніпропетровськ) - 2:3

Івіца Жунич (42), Міха Горопевшек (61) - Джон Руїс (48), Роман Безус (64), Матеус (77, з пенальті)

"Зоря" (Луганськ) - "Ворскла" (Полтава) - 1:2

Голи: Пилип Будківський (12) - Дмитро Хльобас (46), Антон Шиндер (85, з пенальті)

"Олександрія" - "Говерла" (Ужгород) - 2:0

Станіслав Микицей (30), Андрій Запорожан (52, з пенальті)

"Чорноморець" (Одеса) - "Металіст" (Харків) - 0:1

Іван Зотко (90+2).

Таким чином, за тур до закінчення чемпіонату визначилися усі призери національної першості. "Золото" виграли футболісти "Динамо", срібні медалі здобув "Шахтар", бронзові - "Дніпро". Матчі останнього, 26-го туру, будуть зіграні 14-15 травня.

Турнірне становище команд: "Динамо" - 67 очок, "Шахтар" - 63, "Дніпро" - 52, "Зоря" - 45, "Ворскла" - 42, "Олександрія" - 35, "Сталь" - 29,"Карпати" - 27,  "Олімпік" - 24, "Металіст" - 24,"Чорноморець" - 19, "Волинь" - 17,  "Говерла" - 7, "Металург" - 3.

Нагадаємо, "Волинь" позбавлена 18-ти турнірних очок згідно із рішенням Дисциплінарного комітету ФІФА, із "Говерли" 9 очок зняв Контрольно-дисциплінарний комітет ФФУ.

Запорізький "Металург" виключений зі змагань.