"Шахтар" поступився. Фінал Ліги Європи: "Севілья" - "Ліверпуль"

Футболістам донецького "Шахтаря" не вдалося завоювати путівку у фінал Ліги Європи УЄФА.

Після результативної нічиєї з іспанською "Севільєю" на "Арені Львів" (2:2) команда Мірчі Луческу у матчі-відповіді поступилася у четвер господарям стадіону "Рамон Санчес-Пісхуан" - 1:3, повідомляє Укрінформ.

У першому таймі команди обмінялися голами Кевіна Гамейро (9-а хвилина) та Едуардо (44). Після перерви забивали тільки господарі - той же Гамейро (47) і Маріано (59).

У фіналі Ліги Європи, який для андалуссійців буде третім поспіль, "Севілья" зустрінеться з "Ліверпулем". Англійці після мінімальної поразки в Іспанії (0:1) сьогодні перемогли "Вільярреал" з рахунком 3:0.

Володар Кубка Ліги Європи визначиться 18 травня на арені "Санкт-Якоб Парк" у Базелі (Швейцарія).