Онлайн-трансляція матчу у відповідь 1/2 фіналу Ліги Європи УЄФА

3:1

Спасибі! Яскравих усім баталій на мирних аренах!

Фінал Ліги Європи УЄФА пройде без "Шахтаря"...

ПОЄДИНОК ЗАВЕРШЕНО.

90+1' - Суддя компенсував 3 хвилини.

90' - Ісмаїлі "заробив" для "Шахтаря" ще одну жовту картку.

89' - Банега пішов відпочивати, на поле вийшов уругваєць Себастьян Крістофоро.

87' - Вітоло у центрі поля грубо збив Коваленка - жовта картка. Справедливо!

84' - Дві заміни у гостей: Веллінгтон Нем замінив Марлоса, Дентиньйо вийшов замість Едуардо.

81' - Адам Лаллана збільшив рахунок в Ліверпулі: вже 3:0.

76' - Луческу випустив Бернарда замість Тайсона.

76' - Суворий арбітр для "Шахтаря" - Степаненко - жовта картка. А "Севілья" фолить удвічі більше - 15:8 "на користь" господарів...

73' - Ескудеро замінив Тремулінаса.

72' - Гості створили гольовий момент, але Едуардо пробив повз ворота...

70' - "Шахтар" знову виконав кутовий. 20 хвилин віддаляють "Севілью" від свого третього поспіль фіналу.

69' - "Севілья" створила гольовий момент! Крихов'як пробив повз ворота.

63' - У паралельному півфінальному поєдинку "Ліверпуль" - "Вільярреал" рахунок змінився - 2:0 на користь господарів. Забив Даніель Старрідж. За сумою двох матчів 2:1.

61' - Едуардо отримав попередження за розмови - заступився за Степаненка, якому Тремулінас вдарив в обличчя.

59' - ГОЛ! Забив Маріано Феррейра дальнім потужнім ударом вколотив м'яч у дальній кут воріт воротаря збірної України.

57' - Тайсон , на думку судді, порушив правила, пресингуючи.

55' - Дуже неточний удар Бенеги... За небезпечними моментами - 7:7.

51' - П'ятов врятував ворота "гірників" після удару Крихов'яка.

48' - Срна отримує жовту картку за фол проти Тремулінаса.

47' - ГОЛ! "Севілья" знову повела у рахунку. Гамейро зробив дубль.

46' - "Севілья" розпочала другий тайм із центра поля.

ПЕРЕРВА.

45+1 - Арбітр компенсував 2 хвилини, у які команда Луческу могла вийти вперед, але все завершилося черговим кутовим у воріт андалусійців.

44' - ГОООООООООООООООЛ! Нарешті "Шахтарю" вдалася швидка контратака чотири в чотири. Едуардо вийшоі віч-на-віч з воротарем і спокійно переграв його. "Шахтар" зберігає шанси на вихід у фінал Ліги Європи...

42' - Крихов'як після розіграшу стандарту не влучив у ворота П'ятова.

38' - "Шахтар" закрутив веремію біля воріт господарів - м'яч вперто не йде у ворота "Севільї"

37' - Черговий кутовий заробив "Шахтар". Притаманна комбінаційна гра поки "гірникам" не вдається.

32' - Тайсон не влучив у ворота!

30' - Банезі - жовта картка за грубу гру проти Срни.

25' - "Шахтар" намагається щось створити. Тайсон подав кутовий - Ісмаїлі не поцілив у площину воріт.

23' - У паралельному півфінальному поєдинку "Ліверпуль" - "Вільярреал" рахунок також 1:0 на користь господарів. Бруно Соріано зрізав м'яч у власні ворота.

20' - Третє попередження у складі "Шахтаря". Цього разу жовте світло перед собою побачив Кучер. У Гамейро кров йде з губи. На полі з'являються лікарі.

18' - П'ятов врятував свої ворота після удару Рамі.

17' - "Севілья" має перевагу і у володіння м'ячем - 63:37.

15' - Ракицькому - жовта  картка. Маріано Феррейра заробив штрафний.

12' - Марлос отримав попередження за фол проти Тремулінаса.

9' - ГОЛ! Гамейро - автор першого голу у матчі. Малишев помилився... На рівному місці втратив м'яч, після чого француз забив П'ятову свій шостий гол у цьому турнірі.

7' - Банега порушив правила - Степаненко виконав стандарт.

4' - Господарі отримали право на перший у матчі кутовий. Подавав Банега, який переконливо зіграв у першому матчі на "Арені Львів".

2' - "Шахтар" та "Севілья" по черзі володіють м'ячем, але до небезпечних моментів справа поки не доходить.

"Шахтар" розіграв м'яч з центру поля.

Матч розпочався!

*****

5 травня 2016 року. Севілья. Стадіон "Рамон Санчес-Пісхуан". 22.05. Температура повітря +17 С.

Ласкаво просимо до Севільї на поєдинок у відповідь 1/2 фіналу Ліги Європи УЄФА, в якому чинний володар трофею іспанська "Севілья" приймає футболістів донецького "Шахтаря".

Тиждень тому на "Арені Львів" команди видали результативну нічию - 2:2. Гості швидко вийшли вперед, але до перерви вже поступалися. Паритет незадовго до фінального свистка встановив Кевін Гамейро, який реалізував пенальті.

"Гірники" грають у півфіналі вперше з 2009 року, коли клуб став володарем останнього в історії Кубка УЄФА.

Андалузці ж перемогли у двох попередніх розіграшах Ліги Європи, при чому у фіналі минулого сезону "Севілья" у Варшаві обіграла дніпропетровський "Дніпро" (3:2).

"Шахтар" потрапив у плей-офф нинішньої Ліги Європи після групового турніру Ліги чемпіонів, посівши третє місце у квартеті А, де провів шість матчів з "Реалом" (0:4, 3:4), "Парі Сен-Жермен" (0:3 0:2) і "Мальме" (0:1, 4:0). В 1/16 фіналу Ліги Європи "гірники" залишили за бортом змагань "Шальке-04" (0:0, 3:0), в 1/8 фіналу - "Андерлехт" (3:1, 1:0), а в 1/4 фіналу - "Брагу" (2:1, 4:0).

"Севілья" також потрапила у плей-офф Ліги Європи після групового турніру Ліги чемпіонів, посівши третє місце у квартеті D, де грала разом з "Манчестер Сіті" (1:2, 1:3), "Ювентусом" (0:2, 1:0) та менхенгладбахською "Боруссією" (3:0, 2:4). На стадії 1/16 фіналу андалузці перемогли "Мольде" (3:0, 0:1), в 1/8 фіналу - "Базель" (0:0, 3:0), а в 1/4 фіналу - "Атлетик" (2:1, 1:2, по пенальті - 5:4).

Другий фіналіст турніру визначиться в Англії, де "Ліверпуль" грає з іспанським "Вільярреалом".