"Шахтар" обіграв "Динамо" в українській "класиці"

Футболісти донецького "Шахтаря" упевнено перемогли у Львові новоспечених чемпіонів України - київських динамівців (3:0) у заключному матчі 24-го туру чемпіонату України серед команд Прем'єр-ліги.

Як повідомляє Укрніформ, авторами голів на "Арені Львів" стали Едуардо (33-я і 78-ма хвилини) та Веллінгтон Нем (73).

На 81-й хвилини були вилучені з поля Андрій Ярмоленко у складі киян та Тарас Степаненко у донеччан.

Нагадаємо, що нинішній чемпіонат України "Динамо" виграло за три тури до закінчення першості, а от в українській "класиці" - матчах із "Шахтарем" - двічі по 3:0 успіх святкували підопічні Мірчі Луческу.

Результати інших поєдинків 24-го туру:

"Волинь" (Луцьк) - "Олександрія" - 0:0

"Говерла" (Ужгород) - "Зоря" (Луганськ) - 0:4

Голи: Євген Опанасенко (13-та хвилина), Пилип Будківський (40, 47),  Олександр Караваєв (44)

"Ворскла" (Полтава) - "Карпати" (Львів) - 3:0

Голи: Олександр Скляр (37), Дмитро Хльобас (67), Юрія Коломоєць (87)

"Металіст" (Харків) - "Олімпік" (Донецьк) - 1:0

Гол: Дмитро Рижук (75)

"Дніпро" (Дніпропетровськ) - "Сталь" (Дніпродзержинськ) - 2:0

Голи: Джон Руїс (40), Матеус (55).

Турнірне становище команд:

"Динамо" - 64 очки, "Шахтар" - 60, "Дніпро" - 49, "Зоря" - 45, "Ворскла" - 39, "Олександрія" - 32, "Карпати" - 27, "Сталь" - 26, "Олімпік" - 24, "Металіст" - 21, "Чорноморець" - 19, "Волинь" - 17,  "Говерла" - 7, "Металург" - 3.

Нагадаємо, "Волинь" позбавлена 18-ти турнірних очок згідно із рішенням Дисциплінарного комітету ФІФА, із "Говерли" 9 очок зняв Контрольно-дисциплінарний комітет ФФУ.

Запорізький "Металург" виключений зі змагань.

25-й тур пройде 7-8 травня.