Українки виграли загальнокомандний залік на ЧЄ-2016 з боротьби

Жіноча збірна України стала переможцем загальнокомандного заліку чемпіонату Європи зі спортивної боротьби в Ризі (Латвія).

За підсумками континентальної першості українська команда набрала 59 очок, впевнено випередивши найближчих конкурентів з Білорусі (49) і Росії (43), повідомляє Укрінформ.

В активі наших борчинь 7 нагород у 8-ми вагових категоріях.

Срібними призерами борцівського Євро-2016 стали Тетяна Кіт (55 кг), Оксана Гергель (60 кг) і Юлія Ткач (63 кг), на бронзову сходинку п'єдесталу піднялися Юлія Хавалджи-Благиня (53 кг), Ганна Василенко (58 кг), Аліна Стадник-Махиня (69 кг) і Алла Черкасова (75 кг).

Збірна України з вільної боротьби, набравши 51 бал, посіла 3-тє загальнокомандне місце після Грузії (59) і Росії (54).

"Срібло" на рахунку Андрія Яценка (57 кг), володарями "бронзи" стали Семен Радулов (65 кг), Ібрагім Алдатов (86 кг) і Ален Засєєв (125 кг).

12-13 березня вісім комплектів медалей чемпіонату Європи в Ризі розіграють борці греко-римського стилю. Україну представлятимуть Дмитро Цимбалюк (59 кг), Денис Дем'янков (66 кг), Микола Савченко (71 кг), Дмитро Арабаджи (75 кг), Олексій Чекаленко (80 кг), Жан Беленюк (85 кг), Дімітрій Тимченко (98 кг ) і Олександр Чернецький (130 кг).

На фото: фінал 60 кг - Оксана Гергель проти Петре Маріт Оллі з Фінляндії. (unitedworldwrestling.org)