Онлайн-трансляція першого матчу 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА

1:3

Спасибі! Яскравих усім баталій на мирних аренах!

Кияни ускладнили собі завдання і мають примарні перед повторним поєдинком, який відбудеться 15 березня арені "Сіті оф Манчестер".

ПОЄДИНОК ЗАВЕРШЕНО. 1:3!

90+1' - Іхеначо замінив Агуеро.

90' - ГОЛ! Туре зіграв у стінку з Фернандіньйо і відправив м'яч у правий верхній від Шовковського кут воріт.

87' - Наприкінці ігрового часу складається враження, що функціонально кияни дещо "підсіли". Із м'ячем британський клуб.

84' - Віда порушив правила, Компані виконав штрафний.

82' - "Манчестер Сіті" створив вірний гольвоий момент. Туре головою не поцілив у ворота господарів.

79' - Харт підтверджує реноме кращого нині англійського воротаря: Буяльському не вдалося зробити дубль.

76' - Шовковський рятує команду після удару з шести метрів Фернандіньйо.

70' - Динамівці провели стрімку контратаку, але шульга Мігел Велозу у вирішальний момент не зміг зупинити м'яч правою ногою. А рахунок міг зрівнятися...

66' - Остання і вимушена заміна у "Динамо": Данило Сілву замінив Євген Макаренко.

58' - ГОЛ!!!!!!!!!!!  Віталій Буяльський - автор голу динамівців. Невеличкий рикошет від Отаменді... 1:2.

55' - Найкращий бомбардир "Сіті" у цій Лізі чемпіонів Стерлінг упав у штрафному майданчику киян. Арбітр показав, що пенальті не буде.

52' - Сольний прохід Ярмоленка, удар зі своєї "коронної" лівої ноги - поруч із стійкою воріт манкуніанців.

50' - Отаменді порушив правила проти Ярмоленка. Удар Велозу зі стандарту парирував Харт.

48' - Гонсалес подав кутовий - комфортно для захисту гостей.

46' - Друга заміна у "Динамо": Замість Теодорчика з'явився Жуніор Мораес.

46' - "Динамо" розпочало другий тайм із центра поля.

ПЕРЕРВА.

45' - Арбітр компенсував 2 хвилини.

42' - "Манчестер Сіті" створив черговий гольвоий момент! Агуеро вибіг на побачення із Шовковським! Запахло розгромом...

40' - ГОЛ! 0:2. Після гольової передачі Стерлінга забив Сільва.

35' - Шовковський врятував "Динамо" - Яя Туре поки не здатний забити нашому СаШо.

32' - "Динамо" подає другий посіпль кутовий.

31' - Перша заміна у матчі: Гармаша замінив Мігел Велозу.

25' - Теодорчик наважився на удар з 30 метрів - вище воріт кращого англійського воротаря Джо Харта.

22'- Агуеро міг оформити дубль, але "пробачив" киян, які не можуть отямитися після пропущеного голу.

15' -ГОЛ! 0:1.  "Манчестер Ситі" відкриває рахунок після подачі з кутового. Автор голу Серхіо Агуеро. Недарма ж в останніх семи матчах він забив сім м'ячів.

12' - Теодорчик не поцілив у площину воріт "Сіті", після передачі Гонсалеса.

10' - "Динамо" більше контролює м'яч у першій половині зустрічі. Кияни, не очікувано, виглядають жвавішими, мобільнішими.

9' - Теодорчик потрапив у метровий офсайд.

6' - Шовковський рятує господарів після небезпечного удару Туре.

5' - Данило Сілва не поцілив у ворота після вже чергового кутового у виконанні Ярмоленка.

4' - Харт врятував ворота гостей.

3' - Туре сфолив на Гармаші.

2' - Рибалка порушив правила, Сільва заробий штрафний.

Матч розпочався! Гості розіграли м'яч.

*****

24 лютого 2016 року. Київ. НСК "Олімпійський". 21.45. Температура повітря +1 С.

Ласкаво просимо до столиці України Києва на перший поєдинок 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА, в якому футболісти "Динамо" приймають віце-чемпіона Англії "Манчестер Сіті".

П'ять років тому команди зустрічалися на цій стадії Ліги Європи. Кияни тоді пройшли далі, вигравши вдома (2:0) і мінімально поступившись на виїзді (0:1).

"Динамо" вийшло у плей-офф нинішньої Ліги чемпіонів вперше за останні 17 років. У сезоні 1998-1999 років "біло-сині" під керівництвом Валерія Лобановського дійшли до півфіналу найпрестижнішого клубного турніру континенту.

"Манчестер Сіті" намагатиметься вперше в своїй історії вийти у чвертьфінал Ліги чемпіонів УЄФА.

За словами головного тренера "Динамо" Сергія Реброва, всі його підопічні здорові і рвуться в бій, в тому числі Андрій Ярмоленко і Жуніор Мораес.