Футзал. Іспанці стали другими півфіналістами Євро-2016

Збірна Іспанії стала другим півфіналістом фінального турніру X чемпіонату Європи з футзалу, який триває в Белграді (Сербія).

У поєдинку 1/4 фіналу шестикратні чемпіони Європи в понеділок впевнено обіграли команду Португалії - 6:2, повідомляє Укрінформ.

Перший тайм іспанці виграли з перевагою в три м'ячі, авторами яких стали Мігелін, реалізувавший пенальті на 13-й хвилині, Маріо Рівільйос (15) і Алекс (18). Після перерви забивали Рауль Кампос (23) і по другому разу Алекс (35) і Маріо Рівільйос (40). У португальців дубль оформив Рікардінью (23, 26).

Суперник збірної Іспанії визначиться 9 лютого у протистоянні футзалістів Казахстану з чинними чемпіонами Європи італійцями.

Нагадаємо, першу путівку у півфінал Євро-2016 завоювала команда Сербії, яка на останній секунді вирвала перемогу у збірної України (2:1).

В 1/2 фіналу 11 лютого господарі континентальної першості зустрінуться із переможцем протистояння Росія - Азербайджан.

Матч за третє місце і фінал чемпіонату Європи відбудуться 13 лютого.