Біатлон: спринт на етапі Кубка світу в Кенморі завершився тріумфом француза

Тріумфом французького біатлоніста Мартена Фуркада завершилася у четвер спринтерська гонка на 10 км з двома вогневими рубежами, яка дала старт в Кенморі (Канада) VII етапу Кубка світу.

Фуркад зміцнив своє лідерство в загальному заліку Кубка світу, випередивши у підсумковому протоколі сьогоднішнього спринту срібного призера гонки росіянина Антона Шипуліна на 15,7 секунди та володаря "бронзи" німця Сімона Шемппа на 18,7 секунди, які, до слова, також уникли штрафу, повідомляє Укрінформ.

Кращим з українських біатлоністів став Сергій Семенов, який фінішував із 13 результатом (1 промах). Артем Прима посів 17 місце (1), Олександр Жирний - 30 (1), Віталій Кільчицький - 32 (1), Артем Тищенко - 62 (0).

Загалом на старт вийшло 86 біатлоністів.

5 лютого в Кенморі пройде жіноча спринтерська гонка на 7,5 км з двома вогневими рубежами.

На 6 лютого у програмі канадського етапу Кубка світу заплановані чоловіча та жіноча гонки з масовим стартом, 7 лютого пройдуть одиночна змішана естафета та змішана естафета.