Футзал. Іспанці розгромили угорців на Євро-2016

Збірна Іспанії впевнено розпочала фінальний турнір X чемпіонату Європи з футзалу, який стартував у вівторок в Белграді (Сербія).

У першому поєдинку групи В шестиразові чемпіони Європи не залишили шансів команді Угорщини - 5:2, повідомляє Укрінформ.

Солідний заділ для успішного результату іспанці створили ще в першому таймі, забивши три м'ячі. Після перерви команди двічі обмінялися голами.

Нагадаємо, в матчі відкриття господарі Євро-2016 серби обіграли словенців (5:1).

3 лютого збірна Казахстану дебютує у фінальній частині чемпіонату Європи поєдинком проти росіян (група С), а потім італійці почнуть захист чемпіонського титулу в протистоянні з командою Азербайджану (група D).

Збірні Португалії, України, Хорватії та Чехії проведуть свої перші матчі 4 лютого.

"Синьо-жовті" стартують поєдинком проти угорців, а 6 лютого зійдуться з іспанцями.