Онлайн-трансляція матчу 6 туру групового етапу Ліги Європи УЄФА

"Дніпро" - "Русенборг"

3:0

Спасибі! Яскравих усім баталій на мирних аренах!

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО. 3:0. Фінальний свисток сповістив про те, що для "Дніпра" цей єврокубковий сезон, на превеликий жаль, завершився. Незважаючи на красиву перемогу.

90+2' - На трибунах "Дніпро-Арени" лунає Гімн України.

90' - Арбітр компенсував 2 хвилини.

90' - Матеус міг оформити хет-трик, але пробив повз лівої стійки воріт.

87' - "Дніпро" ніби повернув нас у минулий "фінальний" сезон. Так впевнено команда Маркевича у цьому розіграші ще не грала.

86' - Томечак не зміг пробити Андре Хансена.

85' - Мирон Маркевич теж робить третю заміну: Іван Томечак замість Руїса.

84' - Остання заміна у гостей: Йон-Хоу Сетер вийшов замість Мікаеля Дорсіна.

81' - Матеус в офсайді.

80' - Роман Безус замінив Шахова.

79' - ГОЛ!!!!!!!!!!!! Шахов робить рахунок розгромним!

77' - Валерій Лучкевич вийшов замість Бруну Гами.

72' - Конрадсен порушив правила. Чеберячко заробив штрафний.

70' - Йєнсен заробив попередження.

69' - Тобіас Міккельсен замінив Хелланна.

68' - Дві заміни у гостей. Спочатку Андрес Конрадсен вийшов замість Янн-Эріка де Ланлая.

67' - Йєнсен подав кутовий - Бойко вдало зіграв у воротарській і забрав м'ячі.

64' - "Русенборг" намагається скоротити рахунок, але впадає в око, що позиційна атака не стихія скандинавів. "Русенборг" - це команда швидких контрдій.

62' - Едмару - жовта картка.

60' - ГОЛ!!!!!!!!!! Матеус створив одразу два гольові моменти. Спочатку він влучив у поперечину, а потім - і у ворота.

58' - Удар Бруно Гами заблокований. Федецький - в офсайді.

56' - Матеус потрапив у положення "Поза грою".

54' - Після розіграшу кутового Федецький бив по воротам - удар заблокували.

52' - Шельвік збив Матеуса, за що отримав жовту картку.

51' - Йєнсен пройшов Чигринського і пробив по воротам - Бойко на місці.

48' - Порушення правил проти Руїса. Штрафний для дніпропетровської команди. Бруну Гама виконав стандарт.

47' - "Русенборг" пішов уперед. Йєнсен в офсайді.

Почався другий тайм. У перерві замін не відбулося.

У паралельному матчі нашої групи (G) "Сент-Етьєн" - "Лаціо" після першого тайму - 0:0.

ПЕРЕРВА.

45' - Свисток арбітра сповістив про закінчення першої половини гри.

44' - Едмар сфолив на Йєнсені.

41' - Матеус опинився у положенні "Поза грою".

40' - Мідтше спробував пробити по воротам "Дніпра".

37' - Шахов отримав попередження.

35' - ГОЛ!!!!!!! "Дніпро" вивів уперед Матеус, який увійшов у штрафний майданчик, на метровому клаптику обіграв Шельвіка і відправив м'яч у вільний кут воріт. Гольову передачу зробив Бруну Гама.

34' - Лео Матос у стилі Коноплянки підлаштував собі м'яч під праву ногу і пробив - воротар "намертво" взяв м'яч.

29' - Гості подають кутовий. Седерлунн пробив по воротам після серії рикошетів - м'яч спокійно забрав Бойко.

27' - "Русенборг" змарнував другу можливість відкрити рахунок. Седерлунн з кількох метрів не зміг переграти Бойка.

24' - Руїс не поцілив у ворота гостей.

19' - "Дніпро" намагається атакувати лише флангом Федецького, але навіть до подач у воротарську зону справа не доходить.

15' - де Ланлай - жовта картка.

12' - Бойко парирував удар з "точки"!!!

11' - Пенальті у волота "Дніпра"! Гуей сфолив у власному штрафному майданчику - Седерлунн заробив 11-метровий. Гуей отримав попередження

7' - У перші хвилини багато браку з боку команд. М'яч частенько у воротарів.

4' - Фол в атаці: Лео Матос порушив правила проти Хелланна.

2' - Матеус опинився в офсайді.

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ. Господарі розіграли м'яч. Синьо-біла форма у "Дніпра", біло-чорна у "Русенборга".

*****

Пролунав гімн Ліги Європи УЄФА при незвично порожніх трибунах "Дніпро-Арени".

*****

10 грудня 2015 року. Дніпропетровськ. Стадіон "Дніпро-Арена". 22.05. Температура повітря -3 С.

Ласкаво просимо до Дніпропетровська на поєдинок 6 туру групового етапу Ліги Європи УЄФА, в якому футболісти "Дніпра" приймають норвезький "Русенборг".

*****

Стартові склади.

"ДНІПРО" - Денис Бойко, Дмитро Чигринський, Папа Гуей, Артем Федецький, Джон Хайро Руїс, Едмар, Лео Матос, Євген Чеберячко, Бруну Гама, Євген Шахов, Матеус.

Головний тренер - Мирон Маркевич.

"РУСЕНБОРГ" - Андре Хансен, Мікаель Дорсін, Юнас Свенссон, Майк Йєнсен, Йорген Шельвік, Оле-Крістіан Сельнес, Фредрік Мідтше, Маттіас Вільяльмссон, Александр Седерлунн, Янн-Эрік де Ланлай, Поль-Андре Хелланн.

Головний тренер - Кере Інгебрігтсен.

*****

АРБІТР - Штефан Клосснер (Швейцарія).

*****

Для "Дніпра" це останній поєдинок і у 2015 році, і в єврокубковій кампанії взагалі. Команда Мирона Маркевича, яка минулого сезону дійшла до фіналу, достроково позбулася усіх шансів на участь у плей-офф цієї Ліги Європи.

Матч на "Дніпро-Арені" не має турнірного значення і для норвежців. У разі перемоги вони випередять "Дніпро" і займуть третє місце в групі G.

На старті нинішнього розіграшу "Дніпро" вдома розійшовся миром з "Лаціо" (1:1). Потім був успіх у Тронгеймі над "Русенборгом" (1:0) і дві поразки поспіль від французького "Сент-Етьєна" (0:1, 0:3). Двері до 1/16 фіналу перед дніпрянами остаточно зачинилися після римської поразки від "Лаціо" (1:3).