"Шахтар" поступився у Парижі і гратиме у Лізі Європи

У Парижі завершився матч заключного, шостого туру групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА, в якому донецький "Шахтар" поступився місцевому клубу "Парі Сен-Жермен" - 0:2.

Для "гірників" ця зустріч стала останньою у нинішньому розіграші найпрестижнішого клубного турніру континенту. Втім, команда Мірчі Луческу посіла третє місце у квартеті А і продовжить виступ в 1/16 фіналу Ліги Європи УЄФА, повідомляє Укрінформ.

На "Парк-де-Пренс" після перерви відзначилися Лукас, який забив на 57-й хвилині, та Златан Ібрагімович (86).

В іншому матчі квартету мадридський "Реал" на рідному "Сантьяго Бернабеу" розгромив шведський "Мальме" - 8:0. Половину м'ячів у ворота скандинавів відправив Криштіану Роналду.

Підсумкове турнірне становище: "Реал" - 16 очок, "Парі Сен-Жермен" - 13, "Шахтар" - 3, "Мальме" - 3.

Результати інших поєдинків вівторка:

група В: "Вольфсбург" (Німеччина) - "Манчестер Юнайтед" (Англія) - 3:2, ПСВ "Ейндховен" (Голландія) - ЦСКА (Росія) - 2:1

група С: "Галатасарай" (Туреччина) - "Астана" (Казахстан) - 1:1, "Бенфіка" (Португалія) - "Атлетико" (Іспанія) - 1:2

група D: "Манчестер Сіті" (Англія) - "Боруссія" (Менхенгладбах, Німеччина) - 4:2, "Севілья" (Іспанія) - "Ювентус" (Італія) - 1:0.

Жеребкування Ліги чемпіонів та Ліги Європи відбудеться у понеділок, 14 грудня.