Онлайн-трансляція матчу 6 туру групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА

"Парі Сен-Жермен" - "Шахтар"

2:0

Спасибі! Яскравих усім баталій на мирних аренах!

"Шахтар" залишає Лігу чемпіонів УЄФА. Тепер на порядку денному команди Мірчі Луческу - 1/16 фіналу Ліги Європи УЄФА.

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО.

90+3' - Кутовий подають "гірники".

90' - Суддя компенсував 3 хвилини.

87' - Крістофер Нкунку вийшов замість Лукаса.

86' - ГОЛ! Ібрагімович вкотре вийшов віч-на-віч з Каніболоцький і цього разу не схибив - 2:0.

84' - Попередження - Ракицькому, який схопив руками Лукаса.

81' - Жовту картку отримав Ісмаїлі за небезпечний підкат.

80' - "Шахтар" намагається атакувати. Кучер не поцілив у ворота.

79' - Після потужного удару Ракицького м'яч з лінії воріт вибив головою Ібрагімович!

78' - "Шахтар" вирішив пограти без форвардів: Дентіньйо замінив Едуардо.

76' - Ібрагімович не поцілив у площину воріт метрів з п'яти! Пробачив "Шахтар".

74' - Луческу робить чергову заміну: Марлоса замінив Віктор Коваленко.

73' - Трапп врятував "ПСЖ" після удару Ісмаїлі, відбивши м'яч рукою.

72' - Ібрагімович пробив з 25 метрів - вище воріт.

71' - Марлос порушив правила проти Рабьо.

69' - Едісон Кавані вийшов замість Лавецці. Тайсона замінив Бернард.

68' - Анхель Ді Марія замінив Матюйді.

67' - Каніболоцький врятував "Шахтар" після удару Лавецці.

64' - Едуарду не вдалося дотягнутися до м'яча після прострілу Срни. Вірний гольовий момент "гірників"!

62' - Срна отримав жовту картку за розмови.

60' - Тотальна перевага "Парі Сен-Жермен". По воротам гостей пробивали Матюйді, Давід Луїс, Лавецці...

57' - ГОЛ! М'яч у ворота "Шахтаря" метрів з 19-ти забив Лукас після пасу Ібрагімовича.

55' - Рабьо міг забити, але не поцілив у ворота.

54' - Як і в першому таймі, Ібрагімович пресингує Каніболоцького після помилки.

52' - Срна паорушив правила проти Лавецці.

51' - Едуардо опинився в офсайді.

50' - Лавецці подав кутовий.

49' - Ісмаїлі пройшов по лівому флангу, подав на Алекса Тейшейру, який пробив повз воріт.

47' - ван дер Віл не попав у площину воріт з правого флангу.

46' - Розпочався другий тайм. М'яч розіграв "Шахтар". У перерві без замін.

У паралельному матчі групи А у Мадриді "Реал" після першої половини гри виграє у "Мальме" з рахунком 3:0. Це влаштовує "Шахтар" у суперечці зі шведами за третє місце у квартеті і путівку у плей-офф Ліги Європи УЄФА.

ПЕРЕРВА.

45+1' - Лунає свисток про закінчення першого тайму. 0:0

45' - На думку "Шахтаря" Ібрагімович у власному штрафному майданчику зіграв рукою. Арбітр пенальті не поставив.

44' - Прохід Срни - серія рекошетів - кутовий.

41' - "Шахтар" дещо вирівняв ситуацію, гра проходить на зустрічних курсах.

39' - Перша жовта картка у поєдинку:: попередження господарям - Лавецці зіграв рукою.

38' - Едуардо порушив правила. Степаненко також збив Рабьо.

36' - "ПСЖ" втретє у матчі подає кутовий. Лукас виконав стандарт. Гості відбилися.

34' - Рабьо блокував удар Алекса Тейшейри.

31' - Давід Луїс збив Фреда. Штрафний у виконанні Срни неподалік від штрафного майданчика. Ісмаїлі пробив - рикошет від ноги Лавессі і кутовий. Марлос подав...

28' - Удар Ракицького парирував Трапп.

25' - Господарі переважають "гірників" у володінні м'ячем - 63:37, втім до небезпечних моментів у воріт Каніболоцького, на щастя, справа не доходить.

24' - Другий кутовий поспіль. Швидкості на полі зростають.

23' - "ПСЖ" отримав право на перший кутовий у матчі.

19' - Степаненко порушив правила проти Ібрагімовича, наступивши на гомілкостоп шведської футбольної зірки.

17' - Трапп забрав м'яч після удару Едуарду. "Шахтар" вперше поцілив у площину воріт "ПСЖ".

16' - Кюрзава порушив правила.

11' - Матюйді порушиа правила проти Фреда.

10' - Ібрагімович відразу потрапив в офсайд.

9' - Помилився воротар гостей, відбивши м'яч прямо на ногу Ібрагімовича. Златан відразу спробував закинути м'яч за комірець Каніболоцького - десь на метр вище воріт.

6' - Анака на атаку: Матюйді пробивав - Каніболоцький на місці.

5 - Небезпечна атака у відповідь "Шахтаря" - Едуардо пробив повз ворота.

4' - Парижани розіграли комбінацію у чотири паси - Каніболоцький врятував ворота після удару Лукаса.

3' - Початок дуже повільний. Господарі розігрують м'яч на своїй половині, віддають воротарю.

2' - Едуардо у положенні "Поза грою".

ГРА РОЗПОЧАЛАСЯ.

На "Парк-де-Пренс" пролунав гімн Ліги чемпіонів УЄФА.

*****

8 грудня 2015 року. Париж. Стадіон "Парк-де-Пренс". 21.45. Температура повітря +10 С.

Ласкаво просимо до столиці Франції міста Париж на поєдинок заключного, шостого туру групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА, в якому футболісти "Парі Сен-Жермен" зіграють із донецьким "Шахтарем".

Стартові склади.

"ПСЖ" - Кевін Трапп, Маркіньйос, Лайвен Кюрзава, Грегорі ван дер Віл, Давід Луїс, Бенжамен Стамбулі, Лукас, Блез Матюйді, Адрієн Рабьо, Златан Ібрагімович, Есекьєль Лавецці.

Головний тренер - Лоран Блан.

"ШАХТАР" - Антон Каніболоцький, Олександр Кучер, Ісмаїлі, Даріо Срна, Ярослав Ракицький, Тарас Степаненко, Фред, Марлос, Тайсон, Алекс Тейшейра, Едуардо.

Головний тренер - Мірча Луческу.

АРБІТР - Ентоні Тейлор (Англія).

*****

Матч на "Парк-де-Пренс" стане останнім для "Шахтаря" у нинішньому розіграші Ліги чемпіонів - далі, в 1/8 фіналу, з квартету А йдуть "Реал" і "Парі Сен-Жермен".

Втім, "гірники" продовжують боротьбу за третє місце в групі А, яке гарантує путівку у плей-офф Ліги Європи УЄФА. "Помаранчево-чорні" продовжать єврокубковий сезон, якщо наберуть більше або стільки ж очок, скільки шведський "Мальме" - в паралельному поєдинку в Мадриді з "Реалом".

Турнірне становище після чотирьох турів: "Реал" - 13 очок, "Парі Сен-Жермен" - 10, "Шахтар" - 3, "Мальме" - 3.