Футбольний тур завершився поразкою господарів

Футбольний тур завершився поразкою господарів "Дніпро-Арени"

У заключному матчі 16 туру чемпіонату України з футболу серед команд Прем'єр-ліги дніпропетровський "Дніпро" в понеділок зазнав поразки від полтавської "Ворскли" - 0:2.

Гості "Дніпро-Арени" забили команді Мирона Маркевича до і після перерви: на 43 хвилині Санжар Турсунов замкнув простріл Младена Бартуловича, а на 58 хвилині Антон Шиндер замкнув простріл від Андрія Ткачука, повідомляє Укрінформ.

"Дніпро" поступився третьою сходинкою "Зорі".

Результати решти ігор туру:

"Карпати" (Львів) - "Олімпік" (Донецьк) - 4:1

голи: Денис Кожанов (15), Амбросій Чачуа (20), Ігор Худоб'як (76), Дмитро Кльоц (89) - Іван Матяж (27)

"Зоря" (Луганськ) - "Сталь" (Дніпродзержинськ) - 2:1

голи: Антон Кравченко (57), Філіп Будковський (63) - Владислав Кулач (12)

"Олександрія" - "Металіст" (Харків) - 2:0

голи: Віталій Пономар (60), Станіслав Микицей (90+4)

"Говерла" (Ужгород) - "Шахтар" (Донецьк) - 1:6

голи: Дмитро Хльобас (16) - Ярослав Ракицький (9), Тайсон (28), Марлос (30), Феррейра (35), Алекс Тейшейра (67, 73)

"Волинь" (Луцьк) - "Металург" (Запоріжжя) - 9:1

голи: Дмитро Козьбан (1), Олександр Кобахідзе (4, 23), Флорентін Матей (7, з пенальті, 54, з пенальті), В'ячеслав Шарпар (37, з пенальті, 58, 82) та Олег Герасимюк (44) - Данило Ігнатенко (90+2)

"Динамо" (Київ) - Чорноморець "(Одеса) - 2:1

голи: Дерліз Гонсалес (43), Андрій Ярмоленко (47, з пенальті) - Кирило Ковалець (86).

Турнірне становище: "Шахтар" - 40 очок, "Динамо" - 40, "Зоря" - 31, "Дніпро" - 28, "Ворскла" - 25, "Волинь" - 24, "Карпати" - 21, "Олександрія" - 19, "Олімпік" - 14, "Сталь" - 13, "Говерла" - 10, "Металіст" - 10, "Чорноморець" - 9, "Металург" - 3.