"Шахтар" розгромив "Говерлу", "Волинь" - "Металург"

Донецький "Шахтар" здобув виїзну перемогу в 16-му турі чемпіонату України з футболу серед команд Прем'єр-ліги, легко обігравши в Ужгороді "Говерлу - 6:1, а луцька "Волинь" в паралельному матчі розгромила запорізький "Металург" - 9:1.

Команда Мірчі Луческу домоглася успіху завдяки голам Ярослава Ракицького, який відкрив рахунок на 9-й хвилині, Тайсона (28), Марлоса (30), Феррейри (35) і Алекса Тейшейри (67, 73). У ворота Антона Каніболоцького забив Дмитро Хльобас (16), повідомляє Укрінформ.

"Волинь" у свою чергу здобула найбільшу перемогу в нинішній першості, а також разом з "Металургом" лучани стали співавторами найрезультативнішого матчу. У волинян відзначилися Дмитро Козьбан (1-ша хвилина), Олександр Кобахідзе (4, 23), Флорентін Матей (7, з пенальті, 54, з пенальті), В'ячеслав Шарпар (37 з пенальті, 58, 82) та Олег Герасимюк (44); у запорожців - Данило Ігнатенко (90+2).

Недільну програму туру завершує поєдинок на столичному НСК "Олімпійський", де київське "Динамо" приймає одеський "Чорноморець"(Одеса).

Завершиться 16-й тур у понеділок, 30 листопада, матчем "Дніпро" (Дніпропетровськ) - "Ворскла" (Полтава).

Результати суботніх ігр туру:

"Карпати" (Львів) - "Олімпік" (Донецьк) - 4:1

голи: Денис Кожанов (15), Амбросій Чачуа (20), Ігор Худоб'як (76), Дмитро Кльоц (89) - Іван Матяж (27)

"Зоря" (Луганськ) - "Сталь" (Дніпродзержинськ) - 2:1

голи: Антон Кравченко (57), Філіп Будковський (63) - Владислав Кулач (12)

"Олександрія" - "Металіст" (Харків) - 2:0

голи: Віталій Пономар (60), Станіслав Микицей (90+4).

Турнірне становище: "Шахтар" - 40 очок (після 15-ти ігор), "Динамо" - 37 (14), "Зоря" - 31 (15), "Дніпро" - 28 (14), "Волинь" - 24 ( 15), "Ворскла" - 22 (14), "Карпати" - 21 (15), "Олександрія" - 19 (15), "Олімпік" - 14 (15), "Сталь" - 13 (15), "Говерла" - 10 (15), "Металіст" - 10 (15), "Чорноморець" - 9 (14), "Металург" - 3 (15).