Поразка у Римі залишила

Поразка у Римі залишила "Дніпро" за бортом Ліги Європи УЄФА

Футболісти дніпропетровського "Дніпра", зазнавши третьої поразки поспіль, втратили останні шанси пробитися у плей-офф Ліги Європи УЄФА.

У матчі п'ятого туру групового етапу розіграшу команда Мирона Маркевича з рахунком 1:3 поступилася у четвер на "Стадіо Олімпіко" римському "Лаціо", повідомляє Укрінформ.

У дебюті зустрічі м'яч забив Антоніо Кандрева, який вивів "орлів" вперед на 4-й хвилині. Після перерви рахунок зрівняв Бруну Гама (65), подарувавши було надію фіналістам ЛЄ минулого сезону. Однак Марко Пароло (68) та Філіп Джорджевич (90+3) принесли господарям перемогу та путівку до 1/16 фіналу Ліги Європи.

В іншому поєдинку групи G норвезький "Русенборг" зіграв внічию із французьким "Сент-Етьєном" - 1:1.

У заключному турі 10 грудня "Дніпро" прийматиме "Русенборг", а "Лаціо" поїде до Сент-Етьєна.

Турнірне становище: "Лаціо" - 13 очок, "Сент-Етьєн" - 8, "Дніпро" - 4, "Русенборг" - 2.