Онлайн-трансляція матчу 5 туру групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА

"Шахтар" - "Реал"

3:4

Спасибі! Яскравих усім баталій на мирних аренах!

"Шахтар" за 10 хвилин забив аж три м'ячі зірковому "Реалу". Втім, це не врятувало "гірників" від поразки - 3:4.

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО.

90' - Арбітр додав 3 хвилини.

88' - ГОЛ!!!!!!!!!!!!!!!!  Тейшейра робить дубль! 3:4!!!

87' - Данило отримав попередження.

83' - ГОЛ!!!!!!!!!!!!!!!! Дентіньйо забив грудьми після подачі кутового - 2:4. "Шахтар" тисне...

78' - ГОЛ!!!!!!!!!!!!!!!! 1:4. Тейшейра реалізував 11-метровий. "Реал" пропустив перший м'яч у нинішній Лізі чемпіонів.

77' - Тайсон заробив пенальті. Сфолив Каземіро.

74' - Феррейра замінив Гладкого.

71' - Бензема вийшов замість Бейла.

70' - ГОЛ!!! Бейл та Роналду закрутили веремію у штрафному майданчику "Шахтаря". Кріштіану забивав з двох метрів у порожні ворота.

69' - Диктор оголосив, що на матчі присутній 33 990 глядачів - рекорд відвідуваності на "Арена Львів" не побитий. 34 190 уболівальників було на зустрічі збірної України з Сан-Марино у вересні 2013-го. А на "Баварії" в 1/8 фіналу минулого розіграшу - 34 187.

64' - Заміни продовжуються. Дентіньйо замінив Азеведо.

62' - Тоні Кроос замінив автора другого голу Модрича.

62' - Тайсон замінив Марлоса.

57' - Роналду міг зробити рахунок непристойним - П'ятов зіграв надійно.

55' - Гладкий, вигравши "повітря", пробивав по воротам з 3-х метрів - поруч зі стійкою.

53' - ГОЛ! Карвахаль забив "Шахтарю" третій м'яч.

51' - П'ятов врятував свої ворота після удару Роналду.

50' - ГОЛ! Автор голу - Модрич, якому асистував Роналду.

48' - Карвахаль отримав жовту картку. На початку другого тайму.

47' - Не йдуть сьогодні дальні удари у Бейла.

46' - Розпочався другий тайм. Вперед пішов "Шахтар".

ПЕРЕРВА.

45+3' - Модрич знову подав кутовий на ворота "Шахтаря" - Бейл пробив вище воріт.

45+1' - Іско подав кутовий.

45' - Арбітр компенсував 2 хвилини.

42' - "Шахтар" створив перші реальні моменти у воріт "Реала". Ні Тейшейрі, ні Гладкому не вдалося забити мадридцям.

40' - Бейл пробив - П'ятов на місці.

37' - Перший кутовий у виконанні "Шахтаря" - рахунок, на жаль, не змінився.

35' - Степаненко отримує жовту карту за зрив атаки гостей.

33' - Перша заміна у матчі. Данило вийшов, Варан травмувався.

31' - Прохід по лівому флангу Бейла, навіс і удар головою Роналду з лінії воротарського майданчика - П'ятов спокійно взяв м'яч.

30' - Володіння м'ячем - 34:66.

29' - "Реал", повівши у рахунку, почав активно пресингувати донеччан.

25' - Карвахаль збивБернарда на лівому фланзі "Реала". Після розіграшу стандарта Ордець намагався пробити по воротам - захисники "вершкових" не дозволили.

23' - Іско подав кутовий.

21' - Роналду цього разу не поцілив по воротам після удару зі штрафного Карвахаля.

18' - ГОЛ! Роналду вивів "Реал" вперед. Автор гольової передачі - Бейл.

15' - Карвахаль порушив правила. Ракицький пробив штрафний - вище воріт.

14' - "Шахтар" все частіше переходить до атакуючих дій.

12' - Гра проходить переважно у центрі поля.

9' - Кобін намагався навісити у штрафну гостей - удар заблокували.

5' - "Реал" не розлучається з м'ячем.

3' - "Реал" заволодіває ініціативою. Все частіше мадридці володіють м'ячем. Гольовий момент був у Роналду, який з 14 метрів пробив вище воріт.

2' - Роналду не поцілив у ворота П'ятова. "Реал" створив перший гольовий момент.

ГРА РОЗПОЧАЛАСЯ.

*****

25 листопада 2015 року. Львів. Стадіон "Арена Львів". 21.45. Температура повітря -2 С.

Ласкаво просимо до Львова на поєдинок п'ятого туру групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА, в якому футболісти донецького "Шахтаря" зіграють з лідером групи А мадридським "Реалом".

Стартові склади.

"ШАХТАР" - Андрій П'ятов, Іван Ордець, Василь Кобін, Ярослав Ракицький, Азеведо, Тарас Степаненко, Фред, Марлос, Бернард, Алекс Тейшейра, Олександр Гладкий.

Головний тренер - Мірча Луческу.

"РЕАЛ" - Кіко Касілья, Рафаель Варан, Пепе, Дані Карвахаль, Начо, Гарет Бейл, Каземіро, Матео Ковачич, Лука Модрич, Іско, Кріштіану Роналду.

Головний тренер - Рафаель Бенітес.

АРБІТР - Бас Нейхейс (Голландія).

*****

"Шахтар", вперше зазнавши трьох поразок поспіль на старті основної сітки Ліги чемпіонів, у попередньому турі розгромив "Мальме" і зберіг теоретичні шанси поборотися за місце у плей-офф Ліги чемпіонів.

Однак тепер не все залежить від самих "гірників". У разі перемоги "Парі Сен-Жермен" у паралельному матчі в Мальме путівка до 1/8 фіналу стане для донеччан недосяжною. Навіть якщо команда Мірчі Луческу на "Арені Львів" сьогодні розіб'є "Реал", а через два тижні виграє в Парижі.

Втім, третє місце, яке зараз посідають "помаранчево-чорні", дозволяє продовжити у лютому міжнародний сезон, щоправда, у дещо нижчому за рангом турнірі - Лізі Європи УЄФА.

А ось "Реал" вже вийшов у плей-офф Ліги чемпіонів і достроково гарантує собі перше місце в групі А у разі перемоги у Львові.

Турнірне становище після чотирьох турів: "Реал" - 10 очок, "Парі Сен-Жермен" - 7, "Шахтар" - 3, "Мальме" - 3.